בס״ד

בחירת מנעולן פורץ

מורשה רב-בריח ומולטילוק

 בחירת מנעולן פורץ

בחירת מנעולן פורץ

באישור משטרת ישראל 24-7

מרדכי המנעולן מגיע תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים

  פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים מהתוכנית יצאת צדיק

מנעולן מאיגוד המנעולנים מומלץ ע"י התוכנית יצאת צדיק.

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן יצאת צדיק
מנעולן יצאת צדיק

בחירת מנעולן פורץ

כיום לצערי מקצוע המנעולן בישראל הוא מקצוע פרוץ. וכל אחד יכול לעבוד כמנעולן גם כאלה בעלי עבר פלילי. לכן חשוב שתבחרו נכון. ובחרו במנעולן שיש עליו המלצות, ממשפחה, חברים, שכנים ועוד. אל תתפתו למחיר מוזל בטלפון שעלול לעלות לכם ביוקר בסופו של דבר. אנו שומעים כיום במדיה התקשורתית על מעשי עקיצה. של מנעולנים באנשים מבוגרים שלא יודעים את המחיר שאמור להגבה על אותה תקלה. ומשלמים אלפי שקלים לחינם. גם ניפוח בעיה שלא היתה כמו בתוכנית שהופעתי יצאת צדיק של חיים הכט, שבעיה קטנה שאמורה לעלות במחיר שירות של מנעולן, מגיע עד אלפי שקלים.

מנעולן_בגבעתיים

מה דרוש למנעולן מקצועי?

מנעולן מקצועי קודם כל צריך להיות נקי מעבר פלילי, על מנת להוציא תעודת יושר ממשטרת ישראל, דבר שיעניק ביטחון ללקוח בעת ההגעה לבית הלקוח. בחירת מנעולן מקצועי זה דבר שלא מה בכך, ואל תקלו ראש בזה, לא מספיק שתבחרו במנעולן שהלך למכללה ללימוד מקצוע המנעולנות, ואז ישים מודעה בתשלום בגוגל, או מדבקה מגנטים על הדלתות, לא תרצו שאחד כזה יגע לטפל בבעיה מסיבה פשוטה, ניסיון, ניסיון, ושוב ניסיון, כי יש המון סיטואציות כמנעולן למעלה מ-20 שנה בארץ ובעולם, שמנעולן מתחיל רק יעשה נזק לדלת, שיעלה לכם אחר כך לתקן אותה בהוצאה נוספת.

חשיבות הזמינות

על מנת לקצר את זמן ההגעה של מנעולן פורץ שבחרתם להזמין, בחרו במנעולן, שעובד באזור מגורכם דבר זה יעניק לכם זמן הגעה קצר, ושירות במקרה של תיקון חוזר, בזמן המהיר ביותר. עוד פרמט חשוב זה לבחור במנעולן שעובד 24-7  בזמינות של עד 30 דקות.

אל תהססו בחרו במרדכי המנעולן פורץ מיצאת צדיק עובד 24-7 זמן הגעה של עד 20 דקות, בעל כל האישורים לעבוד כמנעולן בישראל, מצויד בכלים המתקדמים ביותר לתיקון דלתות ופריצת מנעולים. חייגו כעת: 050-3939319

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next