בס״ד

בחירת פורץ מנעולים

מורשה רב-בריח ומולטילוק

                         בחירת פורץ מנעולים 24 שעות-מוטי

                          באישור משטרת-ישראל

                                  הכי זול בארץ !

                                         החלפת מנעול ע”י יצאת צדיק כי חשוב לבחור נכון…

                                  הדלת לא נפתחת? המפתח נישבר? המפתח אבד? האוטו ננעל?

זה הזמן להזמין פורץ מנעולים 24 שעות  “יצאת צדיק” שיפתור לכם את הבעיה במהירות המרבית ובמינימום נזק.

בחירת פורץ מנעולים הטוב ביותר בארץ יפתור לכם את הבעיה במיומניות ובשיטות מיוחדות שיזרזו את הפריצה.  לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות 050-39-39-319 מוטי

יש לנו את האמצעים המתקדמים ביותר לפריצה מנעולים כך שלא נגרם נזק נוסף. אל תנסו לפרוץ לבד !

בחירת פורץ  מנעולים מיצאת צדיק מנוסה מכיר את כל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה שיש בשוק. במקרים רבים הוא ידע לפתור את הבעיה בלי להוסיף נזק.

בחירת פורץ מנעולים

פריצת מנעולים

מנעולן מקצועי יודע לפרוץ כל דבר ללא נזק, לדוגמא:

– פריצה של דלתות טרוקות ללא נזק

– פריצת כספות מכל הסוגים

– כל פריצת מכוניות מכל סוג כולל נעילת וואקום

– בחירת פריצת מנעולים מכל הסוגים והחלפה במחיר אטרקטיבי

– ועוד…

כאשר אנחנו בוחרים פורץ זה דבר שלא צריך לעכל בו ראש, מהסיבה הפשוטה שבמקרי של פריצת מנעול בבית, הנו נותנים לפורץ מנעולים, מי שלא יהיה להיכנס למרחב הכי פרטי שלנו בבית. לכן חשוב מאוד לעבוד לפי הכללים ולא להיכנע ללחץ שהנו נימצאים בו בעת הזמנת מנעולן פורץ מנעולים. אחד הכללים החשובים בבחירת מנעולן פורץ מנעולים, הוא לבדוק האם למנעולן שהגיע לא שהוזמן, בגלל שהרבה מנעולנים עובדים עם קבלני מישנה ולא תמיד הם מגיעים למקום האירוע.

לכן חשוב שנבדוק תעודת יושר למנעולן שהגיע. האם יש ברשותו בנוסף לתעודת יושר תעודת מנעולן, שני דברים אלה לפחות יכולים להוריד מאתנו הלקוחות חשש בבחירת המנעולן פורץ מנעולים שניבחר להגיע. לפני תחילת העבודה המנעולן חייב ליידע אותנו מה מחיר הפריצה ומה זה כולל, דבר זה יחסוך מחיר מופקע שיידרש לאחר הפריצה דבר שעושים לצערי מנעולנים רבים בתחום. יש לדאוג שלאחר הפריצה יש ברשות המנעולן את החלקים המקוריים הדרושים להחלפה בדלת. מאמר זה נועד לכם הלקוחות לא ליפול בפח, בעת הזמנת מנעולן פורץ מנעולים, אז שלא יעבדו עליכם.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next