בס״ד

טכנאי דלתות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

טכנאי דלתות

 מרדכי המנעולן טכנאי דלתות 24/7 חייגו: 050-3939319

✔️פריצה ותיקון דלתות | ✔️החלפת מנעול מוגן פריצה | ✔️ברישיון מנעולן ובאישור משטרה |

✔️העסק הנבחר לשנת 2019 בהגינות | ✔️עד 20 דקות הגעה | ✔️פורץ מחליף ומתקן מנעולים 

<yoastmark class=

טכנאי דלתות מהו?

לבני האדם יש נטייה טבעית לקחת את הדברים הקטנים בחיינו כמובן מאליו. תמיד אנו חושבים שדברים עובדים לעד. קחו לדוגמה את דלת הכניסה לבית. דלת של בית בממוצע נפתחת ונסגרת עשרות פעמים ביום. שלא לדבר על דלת משרד שיכולה להגיע גם למאות פעמים של פתיחה ונעילה של הדלת. מרוץ החיים לא נותן לנו סיבה לעצור לרגע ולחשוב מה היה קורה אילו הדלת הייתה מתקלקלת. ולא נוכל לצאת או להיכנס הביתה. במקרה כזה כמובן שנצטרך להזמין טכנאי שהמומחיות שלו היא בדלתות לתקן את הדלת.

מתי נזמין טכנאי לדלת?

סביר להניח שבשלב מסוים בחיינו כזה או אחר נזקק לשירותי מנעולן דלתות. הסיבה הכי נפוצה להזמנת מנעולן לתיקון הדלת, היא פריצה לבית או לעסק. כמובן שיש לנו את הסיבה הפופולרית ביותר שהיא עקב פריצה. אם בוצעה הפריצה דרך הדלת. סביר להניח שהפורצים ישברו את המנעול ויגרמו נזק לדלת עצמה שדורש תיקון של הדלת. מכיוון שהפעילו עליה לחץ. בנוסף למקרים אלו יש כמובן עוד סיבות להזמנת מנעולן דלתות מורשה מיצאת צדיק. תיקון דלתות של מנגנון נעילה, החלפת צירי הדלת, שינוי גובה הדלת, תיקון טפט הדלת, ועוד…

מה נדרוש בעת ההגעה של הטכנאי?

כיוון שמדובר בביטחון הכניסה לבית או לעסק כדאי לבדוק את הטכנאי שהוזמן. תדרשו תעודת מנעולן. ותעודת יושר ממשטרת ישראל. מנעולנים ופורצים הם לרוב אנשי מקצוע המיומנים גם לתיקון דלתות, כמו כן יש גם טכנאי דלתות שזה תחום מומחיותם הבלעדי.

החשוב ביותר שתוודאו כי איש המקצוע הטכנאי שהוזמן, אכן מוסמך לביצוע התיקון ויודע כיצד להתמודד עם סוג התיקון וסוג הדלת, ללא נזק מיותר, ושיש ברשותו את תעודת ההסמכה שהוא מנעולן מורשה בישראל.

מה טכנאי דלתות עושה?

יש הרבה דברים המגדירים בן אדם כמו היכן הוא חי ואילו ילדים יש לו, אך נראה כי הדבר אשר הכי מגדיר אותנו זה איפה אנו עובדים. על רקע זה יש לציין כי לא כולם רוצים להיות רופאים, עורכי דין או רואי חשבון וללכת ולעשות תואר באוניברסיטה. אז מה כן ניתן לעשות ובמה ניתן לעבוד? איזה עבודה תכבד אותנו ותעניק לנו גם כסף וגם יוקרה?

אם כן טכנאי דלתות זה עבודה כזאת, עבודה מעולה עם יכולת השתכרות מאוד גבוהה ועניין רב. אז מה מנעולן (שם אחר לטכנאי דלתות) עושה? מתקין מנעולים, פורץ מנעולים ועושה כל דבר הקשור לדלת ומנעול בבית או באוטו שלנו. פריצת מנעולים והתקנתם זו עבודה מרתקת ומומלצת מאוד ועל כך אין ספק או מחלוקת.

מה הקשר בין האושר שלנו ובין טכנאי דלתות?

האם נסחפנו בשאלה מה הקשר בין אושר ובין טכנאי דלתות? אם כן ממש לא ומיד נסביר. עליכם להבין כי אם הדלת שלנו פרוצה אנו לא נהיה מאושרים מכיוון שכל אחד יכול להיכנס לבית או לעסק שלנו.

אם זה המצב הרי שאנו נהיה מדוכאים ועצובים. לכן לא די להתקין מנעול אלא יש לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שיש וזה אומר שאנו חייבים להתקין מנעול בצורה מעולה. תארו לכם כי אתם מתקינים מנעול ואחרי יומיים הוא מפסיק לעבוד, לא רק שאתם מבזבזים זמן יקר אלא גם שכל אדם יכול להיכנס אליכם לבית וכך אי אפשר לחיות באושר, הנאה ואיכות חיים.

מדוע הניסיון של טכנאי דלתות הוא קריטי לנו?

אז איך נדע מה הרמה של הטכנאי דלתות? יש כל מני דברים שאנו יכולים לעשות אך הדבר הראשון והחשוב ביותר שאנו ממליצים לכם לעשות זה לשאול את המנעולן כמה ניסיון יש לו. כן שמעתם נכון, הניסיון של המנעולן מעיד על המקצועיות שלו.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next