בס״ד

כיוון דלתות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

 

אם הדלת שלכם לא נסגרת כמו שצריך, או שהמפתח מסתובב בצורה קשה. יכול להיות מאוד שיש לבצע כיוון דלת. למטרה זו כדאי להזמין מנעולן שמתמחה בין היתר גם בנושא כיוון דלתות. כפורץ מנעולים בחולון ובכל אזור המרכז, נתקלתי לא אחת במקרים בהם היה צריך לכוון את הדלת משום שהיא יצאה מהציר שלה.

כיוון דלת ע"י מקצוען
כיוון דלת ע"י מקצוען

היזהרו מרמאים

באחד הפרקים של יצאת צדיק, השתמשו בדלת לא מכוונת על מנת לראות האם אותם מנעולנים מספקים שירות הוגן. חלקם אכן כוונו את הדלת וכך פתרו את הבעיה. אחרים, כדי שישלמו להם יותר לא הסתפקו בכך והחליפו צילינדר שלא לצורך. לכן חשוב להזמין פורץ מנעולים איכותי שלא רק מומחה בנושא כיוון דלתות, אלא גם מנעולן הגון.

כיוון פלדלת, אל תעשו זאת בעצמכם

זה לגיטימי לנסות לחסוך כסף על הזמנת בעלי מקצוע ע"י שיטת עשה זאת בעצמך, אבל כאשר מדובר בעבודת כיוון דלתות, לא כדאי לקחת את הסיכון. בעוד שכל אחד יכול לכוון דלת רגילה של חדר, כיוון פלדת הוא עניין יותר מורכב. לא אחת אנשים ניסו לעשות זאת בעצמם ולא הצליחו להחזיר את הדלת למקום או שלא כיוונו אותה נכון כך שהם נשארו, מה שנקרא, עם הדלת ביד והיו צריכים להמתין שיגיע מנעולן ברמת גן, או בכל עיר אחרת בה זה קרה, על מנת להחזיר את הדלת למקומה. כיוון דלת או למשה כיוון הצירים של הדלת חייב להיעשות בצורה מקצועית רק על ידי מנעולן שמורשה לכך.

כיוון דלת פלדלת

לעיתים קורה שדלתות וותיקות או חדשות שלא טופלו בהתאם, אט אט שוקעות ומשפשפות את הריצוף דבר זה יכול לנבוע מטריקות חזקות של הדלת, עייפות חומר, או רעידות באדמה. ברוב המקרים דבר זה עלול לגרום לקשיים בנעילה או פתיחה של מנגנון הנעילה, מנעול הדלת או הצילינדר.
לשירותכם הסבר כיצד ניתן לכוון צירים במקרים אלו מטעם מרדכי המנעולן מיצאת צדיק:
נתחיל בכיוון הצירים – סגירת הציר העליון שבדלת (לא במשקוף).
ואם זה לא יעזור נעשה הגבהת צירים ע"י הוספת דסקיות מתכת בעובי של 1 מ"מ כל אחת.
כמות הדסקיות יכולה להגיע למקסימום 3 לציר, תלוי בעובי הדסקית.

לכיוון הציר העליון, יש לחלץ את הפין מהציר העליון ולהוציאו לגמרי. נעשה זאת כאשר הדלת פתוחה במרחק של כ – 5 – 10 ס"מ מהמשקוף. וכאשר בין הדלת לרצפה ישנו מברג גדול כדי להקל על החזרתה למקום.  משכו את הדלת לכיוונכם, סגרו את הציר, ותכניסו את הפין לציר.

כיוון דלת פנימה והחוצה

הצירים המובנים החדשים היום הם בעלי הברגה. בכדי להכניס או להוציא את הדלת בצורה פשוטה יש להבריג את הציר פנימה או החוצה. קודם כל שימו לב היכן צריך לכוון את הדלת, בחלקה העליון או התחתון, דבר זה יחסוך לכם מאמץ מיותר לכיוון הדלת. ורק אז תיגשו לכוון את הציר הנכון. לא לעשות את זה במכה אחת, אלא בהדרגה על מנת למצוא את הכיוון הנכון. השיטה הטובה ביותר היא להבריג כל פעם קצת, להחזיר את הדלת למקומה ולנסות לנעול את מנעול הדלת, ולראות שאין התנגדות של הדלת לצירים במשקוף.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next