בס״ד

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה

מורשה רב-בריח ומולטילוק

הקיץ הגיע ואתו עונת החופשות, תקופה בה עם ישראל מרבה לטייל בארץ ובעולם. בתקופה זו, כך על פי סקר משטרה שנערך לאחרונה, מספר הפריצות לבתים עולה באופן משמעותי ויכול להגיע עד 40%. במאמר זה אתן לכם טיפים איך באמצעות כמה כללים פשוטים אפשר ורצוי "לטשטש" עקבות לפני היציאה לחופש, ובכך להימנע מעוגמת נפש בשובכם.

 

  1. בדרך כלל הפורצים נוהגים לערוך תצפיות ארוכות על בתים פוטנציאלים שאליו הם מתכננים לפרוץ. בעת שהייה ממושכת מחוץ לבית, חשוב לבקש מבן משפחה קרוב להגיע מידי פעם לדירה, על מנת להראות נוכחות , דבר שיגרום לחשש מצד הפורצים, שמישהו יפתיע אותם. בנוסף, בקשו מאותו בן משפחה לאסוף הדואר והעיתונים ולהכניסם לבית. עצם העובדה שגנב מזהה תיבת דואר מלאה במכתבים, מרמזת לו עד בית של אנשים שיצאו לחופשה.

 

  1. טיפ נוסף לפני היציאה לחופשה, ערכו סיור ביקורת בבית ומחוצה לו, ובדקו היטב מה הן נקודות התורפה בבית, מקום שממנו לפורצים יהיה יותר קל להיכנס לביתכם. דאגו לנעול את הבית היטב לפני היציאה, ואף להחליף את מנעול הדלת למנעול מוגן פריצה.
summer-814679_640
איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה
  1. כולם יודעים ששמועות עושות להן כנפיים. אל תפרסמו ברבים את יציאתכם לחופשה, גם אם זה במחיר של לא לספר לבני המשפחה הקרובים. ספרו רק למי שצריך לדעת אם זה בעבודה או לסבא ולסבתא, הימנעו מהודעה אוטומטית במייל או במשיבון המסגירה את עובדת שהייתכם בחו"ל. לכו תדעו לאן המיילים האלה מגיעים ואיך הפורצים על יודעים שהבית אכן נטוש.

 

  1. טיפ שנכון לכל ימות השנה, לא להשאיר בטווח ראיה לעין דברים יקרי ערך כגון: תכשיטים, כסף מזומן, מפתחות לרכב, ועוד.

 

  1. במידה ויש לכם מערכת אזעקה לא לשכוח להפעיל אותה ביציאה מהבית, ולהודיע לחברה שמטפלת בנושא, שיצאתם לחופשה, על מנת שכל אזעקה תזעיק איש צוות לשטח.

 

מי שמוגן טוב יושן בשקט בחופשה

 

לצערנו אנחנו חיים בעולם שלא כולם צדיקים, וחלק מההכנה לחופשה היא התגוננות ככל הניתן מפריצה פוטנציאלית בעת החופשה.

 

כמנעולן שמשמש גם כפורץ דלתות חופשה בחו"ל היא הזדמנות מעולה להחלפת הצילינדר לדגם משופר ומתוחכם יותר מוגן פריצה בעל כרטיס הגנת שיכפול. כיום הגנבים מאוד מתוחכמים ואת הצילינדרים מהדור הישן הם פותחים ללא בעיה כאילו יש בידם מפתח, דבר זה ניקרא פריצה שקטה. מומלץ להחליף צילינדר ע"י פורץ מנעולים בתל אביב לדגם מתקדם כל 5 שנים על מנת להתחדש בדגם משופר.

 

התקנת מנעול עליון

 

כמנעולן שעובד 24 שעות וניתקל בלא מעט מקרי פריצה ביום יום, אחד מאמצעי הביטחון הנפוצים והמשתלמים ביותר כיום הוא מנעול עליון שניקרא גם מנעול כספת. דלת ללא מנעול עליון ניתנת לפריצה עד 5 דקות. כבר הוכח על ידי משטרת ישראל שמנעול עליון מעכב את הפורץ, מאלץ אותו להסתכן יותר, מה שמגדיל את הסיכוי לכך שיוותר על הפריצה, או שיילכד תוך כדי.

 

חשוב לדעת שמנעולנים רבים לא יודעים כי קיימים מקרים בהם גם המנעול העליון לא יסייע לכם. אם המשקוף של הדלת מתפורר וישן, ההמלצה שלי היא לא להתקין מנעול עליון. בדלתות שכאלו, הפורץ פשוט קורע את המשקוף מהמקום בחוזקה, והמנעול העליון לא יעזור.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next