בס״ד

מנעולן בשפלה

מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן בשפלה מהתוכנית יצאת-צדיק

באישור משטרת ישראל בפיקוח המדינה 24שעות: 050-3939319

מנעולן בשפלה

מנעולן יצאת צדיק בשפלה מהו…?

מוטי הפורץ מיצאת צדיק. מעניק שירות מנעולנות באזור השפלה כגון: רחובות, נס ציונה, מזכרת בתיה, גדרה, יבנה, בית שמש, מכבים, מודיעין, רעות, רמלה, לוד, קריית גת, אשדוד, גן יבנה, בני עי"ש, ועוד…

זמן ההגעה שלי לאזור השפלה במקרה חירום הוא עד 20 דקות. בזמינות של 24 שעות 7 ימים בשבוע. כולל שבת וחג.

מספר טיפים מקצועיים

העצה הראשונה שהוא בעצם הטיפ המומלץ ביותר. שאם אתה מתגורר בשפלה. כדאי שיהיה בהישג ידך באופן קבוע מספר טלפון של פורץ בשפלה. שהמליצו עליו.

הדבר יכול לעזור רבות המידה ותצטרך באחד הימים להשתמש בשירות מנעולן. במקרים שתמצא את עצמך מחוץ לדירה. הדלת נטרקה בבית. אין ברשותך מפתח רזרבי,  מנעולן למקרה לאחר פריצה לדירה, ועוד. ולמה זה חשוב?

לצערי הרבה מנעולנים בשפלה מנצלים את המצב לגבות מחיר מופרז, עבור השירות, מכיוון שאנחנו לא יודעים מה המחיר שהיינו צריכים לשלם, מוטי המנעולן בהבטחה יפרוץ עבורכם את הדלת, וגם יעשה זאת במינימום הנזק האפשרי בגלל הכלים שברשותי, והידע המקצועי. עוד סיטואציה היא איבוד מפתח הרכב, הפעם נזדקק לפריצת דלת הרכב ושחזור מפתח על ידי מנעולן שהוכשר לקח בלבד.

סיטואציה נוספת היא שעברתם דירה לשפלה, על אחת כמה וכמה שעליך להצטייד במספר טלפון של מומחה מנעולים רצוי מיצאת צדיק, כי אתם צריכים להחליף את הצילינדר של הדלת ויפה שעה אחת קודם.

מהסיבה הפשוטה שאין אנו יודעים מי מחזיק עותק של המפתחות שלנו . אני מציע תמיד לשדרג את רמת האבטחה בבית, כי תמיד יש מנעולים שמותאמים לדלתות מסוימות ברמה גבוהה יותר.

דבר נוסף שמומלץ בדירות בשפלה עקב ריבוי הפריצות באזור הוא, התקנה של מנעול כספת לדלת הכניסה, דבר שמקשה על הפורצים ולעתים קרובות אף מרחיק אותם.

מנעולן יצאת צדיק 24/7 – הבטחון שלך בידיים שלנו | מנעול כספת עליון רב בריח – אחריות על כל עבודה I מוטי פורץ דלתות ומנעולים מיצאת צדיק– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים I שירות לכל סוגי הדלתות I חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך| שירות במסגרת אחריות עד 24 שעות | מחירים לפני מע”מ | השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזור השפלה |

לקורס מנעולן בשפלה מקוון ומעשי בפתח-תקווה לחצו לדף בהצלחה! 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next