בס״ד

מנעולן חירום

מורשה רב-בריח ומולטילוק

בין אם מדובר בשבת לפנות בוקר או אמצע הלילה בכל יום רגיל, תמיד תוכלו למצוא מנעולן חירום, אבל כדי שלא תגששו באפילה אחרי בעל מקצוע שמעולם לא היה לכם קשר אתו, כדאי לבחור מנעולן בחולון או בכל מקום אחר בו אתרם גרים מבעוד מועד. כך תמנעו את המצב שבו ינפחו את המחיר לעבודה הרבה מעבר לתעריף הלילה המקובל. הינה כמה דברים שחשוב מאוד לדעת על הזמנת מנעולן שעובד 24 שעות ביממה.

· לא כולם עובדים בשבתות – העובדה שכתוב באתר של כמה מנעולנים שהם עובדים 24 שעות, אינה מעידה בהכרח שהם עובדים גם בשבתות וחגים. ישנם מנעולנים שומרי מסורת שלא יהיו זמינים. לכן, חשוב לברר את העניין כאשר אתם יוצרים קשר עם פורץ מנעולים ברמת גן כדי לשמור את מספר הטלפון שלו למקרה חירום.

מנעולם חירום
מנעולן חירום

· תעריף מנעולן חירום – חלק המנעולים גובים תעריף גבוהה יותר מהרגיל לעבודות מחוץ לשעות הרגילות, בעוד שאחרים לא גובים. כדי שלא ינפחו לכם את המחיר, חשוב לברר על התעריף כבר בשיחת הטלפון וגם כמה בערך תעלה הפריצה.

· פורץ מנעולים שגר קרוב – כדאי להעדיף פורץ מנעולים שגר בעיר שלכם או שזמין להגעה תוך 20 דקות אליכם. כך תאלצו לחכות פחות זמן.

כמו כל דבר שמוזמן בשעה לא סבירה, המחיר יהיה יקר יותר מקריאה בזמן השעות המקובלות. עלות ביקור מנעולן בזמן חירום מורכב מזמן הקריאה, אופי העבודה, ועלות חומר. מין הסתם ששבת או לילה יקרים יותר מיום עסקים או שעות הבוקר.

פריצה לרכב ולאופנוע בשעת חירום

מנעולן חירום עוסק גם במתן של שירות חירום של רכב וקטנועים. אצל מנעולן שירותי חירום תוכלו למצוא שירות עבור דלת המכונית, סוויץ' תקול ברכב, תא כפפות האופנוע , וכמובן סוויץ' האופנוע. שירות זה ניתן 24-7 כולל שבת וחג, ובגלל רמת המקצועיות הגבוהה של החברה תיקונים אלה נעשים בזהירות רבה עד כמה שניתן ללא נזק.

איך מתבצע השירות?

מנעולן בכיר ומקצועי חייב להיות בעל ציוד חדיש ומתקדם. כך יהיה באפשרותו לספק לכם מגוון פתרונות יעילים ומהירים לכל בעיה. כל זה נעשה תוך הקפדה על יחס נאות, מקצועיות ומחיר הוגן, כך שאנו יכולים לשחרר אתכם לדרככם במהירות המרבית במינימום נזק.
צוות השירות שלנו עבר את ההכשרה המתאימה ברמה הגבוהה ביותר, וכן בעל הסמכה ממשטרת ישראל ובעל תעודת מנעולן מורשה. כך שגם אם אתם מחפשים מנעולן ברמת גן, או מנעולן בתל אביב, לצורך הדגמה, אתם יכולים להיות בטוחים כי יגיע אליכם איש מקצוע עד 20 דקות, פורץ מנעולים מנוסה ביותר שידע להתמודד מהר עם כל בעיה מקצועית.

צוות מנעולן יצאת צדיק יספק עבורכם שירותי מנעולן חירום 24-7 כך שאל תהססו להתקשר, בכל מקרה, בכל יום או בכל שעה בהם אתם זקוקים לשירותי מנעולן.

 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next