בס״ד

התקנת כספות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

                                 התקנת כספות

                מנעולן מיצאת צדיק באישור משטרה 24שעות: 050-3939319

מנעולן יצאת צדיק

הקדמה על התקנת כספות

התקנת כספות צריכה להיות על ידי איש מקצוע איכותי ואמין. שתוכלו לסמוך עלי בניגוד לדברים אחרים .מתקין כספות צריך להיות אמין במישור המקצועי. אך גם האישי.

למה מתקין כספות צריך להיות אמין במישור האישי? בשוק של המנעולנים יש היום בתי ספר ללימוד מנעולנות ברמה ירודה ביותר. שמלמדים מנעולנים בעלי רקע אישי לא הולם. מה גם שרמת הלימוד בבתי הספר בטוח לא מספיקה כדי להתקין כספת.

אנו בחברתנו מבצעים התקנות של כספות קיר וברצפה. על כל שלבי ההתקנה. אנו נעזור לכם במציאת מיקום בבית או במשרד. בין היתר הנו מבצעים שבירת קיר הבלוקים והכנה לבטון וכלה בהכנת בטון המכיל אבני חצץ גדולות לחיזוק הבטון למניעת עקירת הכספת.

מה חשוב לבדוק בהזמנת כספת?

חשוב שיגיע מנעולן בעל תעודה ממקום בכיר למטרת התקנת כספות וחשוב להציג אותה בתחילת כל עבודה וחשוב לרשום את פרטיו האישיים.

ועכשיו נעבור לכספת, חשוב למקם את הכספת במקום מסתור בבית בעדיפות לגישה רק לאנשים המבוגרים בבית , שתהיה כספת שתתאים לצרכים שלכם אין צורך להשקיע בכספת

יקרה אם אין צורך בכך. כבעל מקצוע אמין בנושא הכספות בישראל נוכחתי לדעת שאנשים נוטים להשקיע בכספת יותר ממה שבעצם יש בתוכו לכן אין צורך בכספת יקרה יכולה להספיק

גם כספת מחברה מוכרת רק במידות קטנות.

כיום בשוק נמצאות המון סוגי כספות דיגיטליות וגם בעלות מפתח אישי שהם המומלצות כי גם במקרה ששכחנו את הקוד של הכספת עדיין ניתן לפתוח אותה בעזרת המפתח.

כספת

מחפש פורץ כספות שמתמחה גם בביצוע של התקנת כספות?

כלל ראשון בהזמנת פורץ כספות חשוב לבקש את פרטיו האישיים של המנעולן ואת התעודה שמתמחה אותו לפרוץ את הכספת. כיום למנעולנים המקצועיים יש מיכשור שניתן לפתוח כל כספת

שמחתי לעזור במידע זה בנושא הכספות מנעולן "יצאת צדיק" 050-3939319

מנעולן תל אביב

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next