בס״ד

מנעולן למשרד

מורשה רב-בריח ומולטילוק

                 

מנעולן למשרד

מנעולן מגיע תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים

 פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים

מנעולן מורשה רב בריח מומלץ ע"י איגוד המנעולנים.

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – חשוב לבחור נכון

פורץ מנעולים
פורץ מנעולים

הזמנת מנעולן  מתבצעת במקרים של:

  • פתיחת דלתות שנטרקו
  • פריצת דלתות טרוקות
  • פריצת רכבים
  • פריצת כספות
  • תיקון דלתות כניסה ופנים
  • התקנת מנעולים חשמליים{קודנים}
  • ועוד….

מנעולן למשרד מיצאת צדיק…

כמנעולן וכפורץ מנעולים למשרד שעובד בכל המשרדים בכל עיר בישראל. אני יודע מניסיון שבכול חברה קיים רכוש בעל ערך רב שגם מכיל חומר אישי כגון: מחשבים, מסכים, מדפסות, מכונות צילום, פקסימיליות, סורקים, מחשבים ניידים, ריהוט יוקרתי ועוד. על מנת להגן על הרכוש היקר. בצורה היעילה ביותר מומלץ להתקין מערכת מיגון איכותית שעובדת 24 שעות. ומחוברת למוקד מיואש. אחד הדברים הכדאיים כיום למיגון הדלת. הוא הוספת מנעול כספת לדלת רב בריח. מה שמקשה על הפורצים להיכנס לנכס. דרך נוספת היא הוספת מנעול דיגיטלי. או קודן שימנע מאנשים לא רצויים להיכנס למשרד במשך היום.
כמנעולן למשרד שעובד בתחום כבר למעלה מ 15 שנה חשוב להשתמש בסוג איכותי ומתקדם של מנעולים על מנת להבטיח מיגון ברמה הגבוהה ביותר לדלת הכניסה למשרד, כי כיום הפורצים מאוד משוכללים בשיטות הפריצה שלהם.

"</p

כיום בענף המנעולנים בישראל, יש המון מנעולנים שמחשיבים את עצמם לבעלי מקצוע, גם עם רק לפני רגע גמרו קורס מנעולן, ועדיין לא עבדו בשטח. גם אני כמנעולן למשרד שעובד בתחום כ 15 שנה בארץ ובעולם, מתחדש כל יום בלמידה על סוגי מנעולים להבטחת המשרד. אז כאשר חושבים על פתרונות מיגון למשרדים חשוב לחפש מנעולן מומלץ דרך חברים, משפחה, או עמיתים לעבודה, לא להתפתות למחיר זול שיעלה לכם ביוקר, שיציע לכם אפשרויות מיגון איכותיות וברמה גבוהה, וכמובן במחיר אטרקטיבי, על מנת להבטיח מיגון יעיל ובטוח לבית העסק.

מנעולן למשרד באישור משטרת ישראל

מנעולן מיצאת צדיק באישור משטרת ישראל, ובעל תעודת יושר, ותעודת מנעולן בתוקף שתוצג גם באתר וגם בזמן ההגעה ללקוח. אני מתחייב למחיר אטרקטיבי ואחריות על כל עבודה שמתבצעת על ידי.

מתי אצטרך להזמין מנעולן ?

אין ספק כי המשרד שלכם צריך להיות נעול בין אם אתם חנות תמיכה למחשבים, משרד אדריכלים או חנות חשמל. העניין הוא שכאשר יש מנעול אנו פעמים רבות יכולים להינעל מחוץ למשרד וזה אסון רציני. אם אנו לא יכולים להיכנס למשרד הדבר ישפיע על הרווחים שלנו וחמור מכך יכול לגרום לנזק במוניטין שלנו ולפגיעה בלקוחות שלנו.
תארו לכם כי לקוח מגיע למשרד שלכם ואז מגלה כי אי אפשר לקיים את הפגישה אצלכם, זה אסון אמיתי. לכן במקרה שאתם ננעלים מחוץ למשרד אנו מציעים לכם בכל תוקף להזמין מנעולן למשרד. זו הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה שבה ננעלתם בחוץ וכך תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם מבלי לפגוע במוניטין של העסק שלכם או להשפיע לרעה על הלקוחות שלכם.

האם יש הבדל בין מנעולן ובין מנעולן לבית?

שאלה שרבים מתחבטים בה היא האם יש הבדל בין מנעולן למשרד ובין מנעולן לבית. אם כן בעיקרון אין הבדל גדול בין השניים וזאת מכיוון ששניהם פורצים מנעולים. עם זאת, אנו חייבים לציין כי פעמים רבות במשרד יש מנעולים הרבה יותר מתקדמים מאשר בבית.
מה זה אומר? אם כן זה אומר כי המנעולן שפורץ למנעול במשרד צריך להיות ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר מנעולן לבית. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי מנעולן יכול להיות גם מנעולן לבית וגם לבית העסק שלכם וזה לא סותר אחד את השני וזה משהו שאין עליו מחלוקת או עוררין.

מדוע מהירות היא קריטית כאשר אנו מזמינים מנעולן ?

כאשר אנו פונים אל מנעולן .אנו צריכים להבטיח כי הוא יעשה את עבודתו מהר יותר מאשר פריצה לבית שלנו. מדוע? אם כן כל רגע שאנו נעולים מחוץ למשרד. אנו מפסידים כסף וכסף רב.
אם אנו ננעלים מחוץ לבית אז קצת לא נעים לנו. אם אנו ננעלים מחוץ למשרד שלנו לעומת זאת אנו פשוט מדממים כסף. לכן כאשר אתם פונים אל מנעולן. אתם צריכים להבטיח כי הוא יגיע במהירות אליכם. כל דקה שעוברת יכולה לפגוע בכם קשות. ולגרום לכם לנזק אדיר שאסור לכם לזלזל בו. מהירות היא שם המשחק בפריצה אל משרדים (פריצה חוקית כמובן על ידי מנעולן).

מדוע חובה לשים מנעולים מעולים במשרד שלנו?

לאחר שנגענו באריכות בנושא של מנעולן אנו רוצים לציין נקודה נוספת וחשובה ביותר והיא שכדאי לכם לשים את המנעולים הטובים ביותר במשרד שלכם. כך תבטיחו כי איש לא יפרוץ לכם למשרד וזה חשוב ביותר.
עליכם להבין כי גם אם אין לכם כסף מזומן יכולים לפרוץ למשרד שלכם בכדי לגנוב מחשבים או ציוד משרדי ואפילו רהיטים. הדרך הטובה ביותר למנוע מן המציאות העגומה הזאת להתרחש היא לשים מנעולים טובים במשרד וזאת עובדה. מנעול טוב ייתן לכם שקט נפשי ויבטיח כי העובדים שלכם יהיו בטוחים וללא חשש במקום העבודה וזה משמעותי ביותר ומשהו שפשוט אבל פשוט אסור לזלזל בו. מנעול טוב – ביטחון במשרד, ביטחון במשרד – רווחים גבוהים יותר לבעלי המשרד.

איך אבטיח כי המנעולן יגיע מהר לקריאה שלנו?

אז איך נבטיח כי איש מקצוע מקצועי יגיע מהר למשרד? אם כן קודם כל אנו צריכים לדבר עם המנעולן ולשאול אותו מתי הוא יכול להגיע אלינו. לאחר מכן כדאי לנו לקרוא המלצות על המנעולן באינטרנט ולראות האם הוא עומד בזמנים והאם הוא אומר אמת בטלפון וכך נוכל להיות בטוחים כי הוא יגיע מהר אלינו.

 

[/fusion_text]

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next