בס״ד

מנעולן מומלץ

מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן מומלץ 24-7 באישור המשטרה

בדומה לכל מקצוע בישראל גם במקצוע המנעולן בישראל, גם מנעולנים נוהגים להציג באתרים ובפרסומים שלהם המלצות של לקוחות שביקרו אצלם לתיקון הבעיה שאליה הם הוזמנו. המלצות אלו נותנות לנו להתרשם הן מרמת המקצועיות של פורץ המנעולים, והן מרמת השירות הניתנת על ידו והאם ניגבה מחיר סביר לתיקון או להחלפה. לא משנה עד כמה מקצועי יהיה המנעולן שהוזמן, אם אותו מנעולן לא יספק שירות מקצועי לצד יחס אדיב ונעים ללקוחות והן מחיר אטרקטיבי, כנראה שהוא לא יהפוך להיות מנעולן מומלץ. מנעולן אשר לקוחות בחרו להמליץ עליו, הוא בעצם מנעולן אשר עמד בעיני לקוחותיו בקריטריון של מנעולן מומלץ.

אדווה מכפר סבא

 מרדכי הוזמן על די ביום שישי בשעת לילה מאוחרת, לאחר שדלת הבית נטרקה לי. לאחר סבב טלפונים קצר שעשיתי מהטלפון של השכן, מרדכי נישמע לי הכי אמין ודווקא לא בחרתי בו בגלל שהוא היה הזול ביותר, פשוט הוא שידר לי אמינות, ואכן כך היה. הוא הגיע לאחר 20 דקות כמובטח, פתח את הדלת ללא נזק, דבר שחסך לי כסף רב על החלפת המנעול לחדש, וגבה מחיר סביר לפי מחירון רב בריח, שהיה יקר בהרבה. תודה מרדכי יצאת צדיק….

שמעון מחולון

בשעת בוקר מוקדמת באמצע אחד הימים השבוע הזמנתי מנעולן בחולון, לאחר שמפתחות הרכב שלי ננעלו ברכב מסוג מרצדס. לאחר בירור קצר הבנתי שרוב מנעולני הרכב, לא יודעים לפתוח את הרכב. חבר המליץ לי להתקשר למרדכי המנעולן ואכן כך עשיתי. התקשרתי, מרדכי הגיע לאחר 20 דקות, עבד במקצועיות וזהירות מרבית, ולאחר כ 15 דקות בעזרת מכשור מתקדם הרכב ניפתח ללא נזק. מרדכי המנעולן מומלץ מכל הלב.

עדי מהוד השרון

בשבילי מרדכי המנעולן מיצאת צדיק הכי חזק בעיר – עובדה. נכנסתי לדירה חדשה התקשרתי לרב בריח להחלפת מנעול, והומלץ לי על מרדכי המנעולן מהוד השרון, ואכן כך הגיע בזמן קצר, המליץ לי על מספר מנעולים ברוגע , תוך כדי שהוא שידר אמינות מלאה והתחייבות על אחריות על כל מוצר. הוא ביקש מחיר אטרקטיבי תוך כדי ציון שתמיד יש יותר זול אבל השאלה מה מקבלים, עשה את העבודה בחיוך ואפילו המלצתי עליו לשכנים שגם התקינו והיו מרוצים. כל הכבוד כן ירבו בעלי מקצוע כאלה.

יניב מראשון לציון

אני בעל חנות בקניון הזהב כשבוקר אחד מנעול דלת החנות מזכוכית  היה תקול. חיפשתי מנעולן מראשון לציון, הגעתי למרדכי והוא הדריך אותי בטלפון איך לפתוח את החנות על מנת שאני לא יפסיד לקוחות, ואכן הדלת נפתחה, לאחר כחצי שעה הגיע עם מנעול חדש, התקין ולא גבה מחיר על ייעוץ הפריצה, כל הכבוד – מומלץ בחום.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next