בס״ד

מנעולן מורשה

מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן מורשה הוא קודם כל מנעולן בעל תעודת יושר שהונפקה ע"י משטרת ישראל. היא מוכיחה שלמנעולן שהזמנתם אין עבר פלילי.

מנעולן כזה עבר הכשרה מקצועית על ידי אחת המכללות בישראל כולל הצלחה במבחנים.

לאחר שהמנעולן עומד בשני תנאים אלה הוא מקבל תעודת מנעולן מורשה בישראל אשר מאפשרת לו לעסוק בתחום המנעולנות בארץ. מותר לו לעשות פעולות כמו פריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, ועוד. מנעולן בעל עבר פלילי אינו יכול לעבור קורס הכשרה מקצועית.

איך נבחר מנעולן מורשה?

כמנעולן וותיק שעובד בתחום המנעולנות כבר 20 שנה, חשוב לבחור במנעולן ותיק ולא במנעולן מתחיל שרק סיים את קורס המנעולנות ויצא לשטח.

חשוב שהמנעולן יתחיל את עבודתו כשכיר בחברה כמה שנים כדי לצבור ניסיון בשטח כפורץ מנעולים וגם פורץ רכבים בישראל. הסיכון שאתם לוקחים, היה ובחרתם מנעולן שרק יצא הרגע לשוק יכול להוביל לכך שהוא לא יידע לאבחן את הבעיה כראוי, מה שיגרום לכם נזק לדלת. כך, כמובן, אתם תשלמו יותר כי היה לכם צורך להזמין מנעולן בתל אביב פעם נוספת.

איזה מסמכים המנעולן נדרש להציג ללקוח?

יצרתם קשר עם מנעולן מורשה אבל אתם לא בטוחים עד כמה הוא אמין?

זה טבעי וזה בסדר. יחד עם זאת חשוב לעשות כמה בירורים לפני יצירת הקשר ולא להזמין מבלי לבדוק את הרקע שלו.

הקלידו לא רק את שם החברה אלא גם את שמו הפרטי בגוגל וחפשו עליו המלצות וביקורות בכל מקום אפשרי.

התייחסו אך ורק לביקורות שיש להם פרטים מזהים  מה שמעיד על ביקורת אמיתית. לאחר הגעת המנעולן יש לבדוק את התעודות שלו והאם הן בתוקף. שהגיע והאם היא בתוקף. בדקו את תעודת היושר. היא מונפקת פעם בשנה.

איך נזהה מנעולן שאינו מורשה?

חשוב שתזהו כבר בטלפון האם המנעולן שאליו התקשרתם נשמע טיפוס מפוקפק או שהוא אמין. חשוב לעשות בירור מחירים קודם כל ולא להתפתות למחיר זול כי זה יכול לעלות לכם ביוקר. היזהרו ממחיר נמוך מידי, מדבקות מפוקפקות על הדלת, אתר אינטרנט שמציע מבחר רב של מנעולנים ועוד. לא מזמן הראו בתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק בערוץ 2, איך עובדת השיטה של המגנטים והמדבקות, ואיך מרמים אנשים מבוגרים באלפי שקלים, לכן חשוב לדעת לבחור נכון…

סיפור קצר על מנעולן לא מורשה

בחודש פברואר האחרון התקשר אלי בחור נחמד מראשון לציון, זה היה בשעות הלילה המאוחרות. הוא שאל אותי האם אני פנוי ויש ביכולתי להגיע בדחיפות לדירתו.

כמובן שהגעתי אליו בתוך 20 דקות אבל אז חשכו עיניי. הוסבר לי שהוזמן למקום מנעולן מורשה כביכול. בטלפון הוא הציג את המחיר הזול ביותר, ובמקום סתם לעשות פעולת החלפת צילינדר שאמורה לקחת עד 20 דקות, הוא הפיל את הבריח העליון שבדלת רב הבריח.

זוהי רשלנות חמורה. והגרוע ביותר שאותו מנעולן לא ידע לתקן את הבעיה ועזב את הדלת במצב תקול.

הסברתי לבחור שלצערי מחיר התיקון לא זול וזה דבר שמצריך ניסיון רב בהחזרת הבריח העליון למקום. התהליך יכול לקחת כמה שעות. עבדתי על הדלת יותר משעה בכדי תקן את הבעיה והלקוח שילם שלא באשמתו על הנזק שנגרם.

היו מיקרים שגם הנזקים היו בלתי הפיכים, אז הוא התנחם בכך. לבסוף התחשבתי בו במחיר וזכיתי בעוד לקוח מרוצה.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next