בס״ד

מנעולן מידרג

מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן מידרג מרדכי המנעולן לשירותכם 24/7 זמין עכשיו מ-₪99

טלפון: 050-3939319

מנעולן ממידרג מיצאת צדיק מקצועי מ- ₪99 | מוסמך לפריצה ומנעולים

                                                                   מה היתרונות של מנעולן מידרג?

כאשר אנו מזמינים איש שירות אנו צריכים לדעת מה רמתו. אך שימו לב כאן הבעיה וזאת מכיוון שלפני שאנו מזמינים אותו. אנו לא יודעים מה רמתו המקצועית. אז זהו שזו הייתה בעיה לפני המצאת האינטרנט. וכיום היא כבר לא קיימת תודות לאתר מידרג. לפי אתר מידרג אנו יודעים מהו רמתו המקצועית של המנעולן. וכך אנו יכולים להבין האם כדאי לנו להזמין מנעולן מידרג או לא.
יש יתרונות ברורים לאתר זה. כמו העובדה כי הוא בחינם. וכמו העובדה כי ההמלצות בו הן של לקוחות אמיתיים ולא מזויפים. עוד יתרון של אתר מידרג. זה העובדה כי הוא מאוד פשוט לשימוש. וכל אחד יכול להתמצא בו בקלות ללא קשיים. מכשולים או בעיות. ולכן מנעולן מזמינים דרך מידרג.

                                         איך אדע האם המנעולן שאני פונה אליו הוא מנעולן מידרג?

עולה בוודאי השאלה אצלכם איך נדע האם מנעולן הוא מנעולן מידרג? אם כן זה פשוט מאוד אתם צריכים להיכנס לאתר ללשונית. של מנעולנים ואז לראות את המנעולנים. באתר תוכלו לראות חוות דעת על המנעולנים.
כך למשל תוכלו לראות האם הם אמינים. האם יקרים או זולים. איך הם מתנהגים והאם הם מגיעים בזמן. שימו לב, יתכן ואם תזמינו את המנעולן. יתקשרו אליכם לאחר מספר ימים מן האתר. ויבקשו ממכם לדרג את המנעולן. אנו מציעים לכם לענות בחיוב לבקשה זו. וזאת מכיוון שזה יעזור לאנשים אחרים וגם למנעולן. שהזמנתם ומכיוון שאין סיבה לא לענות בחיוב לבקשה זו.

                                              מדוע מידרג הוא האתר הטוב ביותר לדירוג מנעולן מידרג?

אז מדוע כל כך כדאי לנו לחפש מידע על אנשי מקצוע? או יותר נכון מדוע מידרג הוא האתר הטוב ביותר שיש כיום לדירוג אנשי מקצוע ובפרט לדירוג מנעולנים? אם כן מידרג הוא אתר אמין שלא עולה כסף לא לאנשי המקצוע ולא לאנשים שמדרגים וזה יתרון עצום.
לא רק זאת, אלא שמידרג הוא גם אתר מאוד פשוט ולא מסובך וזה יתרון נוסף שלו. עולה השאלה מה העתיד של אתר מידרג ונראה כי הוא יתפתח לעוד אנשי מקצוע וגם לחוץ לארץ. לא נתפלא אם נראה אתר כמו מידרג גם בארצות הברית, אנגלית, צרפת וגרמניה וזאת מכיוון שהאתר מתאים לכל מדינה ומדינה ומכיוון שתמיד אנו רוצים לדעת מה רמתם של אנשי המקצוע והאם הם טובים או לא.
זמן הגעה – המפתח למנעולן איכותי
יש הרבה דברים חשובים אצל המנעולן כמו המקצועיות שלו, המחיר שלו, המכשור שלו והאישיות שלו. אך אתם צריכים לדעת כי לדעתנו הדבר החשוב אולי ביותר אצל מנעולן זה זמן ההגעה שלו.
היה ואתם מזמינים מנעולן והוא מגיע עוד ארבע שעות הרי שזו צרה צרורה. היה ואתם מזמינים מנעולן והוא אומר לכם שיגיע תוך חצי שעה אך מגיע לאחר שעתיים זו צרה עוד יותר גדולה. לכן כאשר אתם נכנסים למידרג אנו מציעים לכם לבחון את זמן ההגעה של המנעולן ועל פי זאת להזמינו עקב החשיבות האדירה של זמני הגעה לנו.

                                                                     האם מקצוע המנעולן נחשב יוקרתי?

אנו חייבים לציין כי כיום מבין מקצועות העבודה מנעולן מידרג הוא בין המקצועות הנחשבים ביותר שיש. אם אתם רוצים לעבוד בעבודה מעניינת שנחשבת מאוד האופציה של מנעולן היא אופציה מעולה ועל כך אין עוררין. מנעולן מרוויח יפה מאוד, עובד בדרך כלל לבד ואחראי על עצמו ולכן העבודה הזאת נחשבת מאוד ומאוד יוקרתית יותר מעבודות אחרות אפילו.

 

הזמנת מנעולנים ממידרג מתבצעת במקרים של:

 • פתיחת דלתות שנטרקו.
 • פורץ דלתות נעולות.
 • פריצת רכבים ללא נזק.
 • החלפת מנעולים 100% אמינות.
 • תיקון דלתות מורשה הזול בארץ.
 • פורץ כספות מקצועי.
 • התקנת מנעול כספת בדלת רב בריח.
 • החלפת צילינדר למוגן פריצה
 • החלפת מנגנון דלת עץ
 • פריצה דלת פנים
 • ועוד…

מתי נזמין מנעולן ממידרג?

מנעולן ממידרג נזמין בכל המקרים שצוינו, ותהיו בטוחים שתקבלו מנעולן ממידרג מקצועי, אמין, ובמחיר ללא תחרות. מרדכי המנעולן ממידרג ניבחר לייצג את החברה, לאחר שעבר בדיקה מקיפה הן בצד המקצועי, והן בצד הכלכלי שהוא מתן מחיר הוגן ללקוח. כאשר אתם מזמינים מנעולן  אתם יכולים לסמוך על שיקולי החברה שידעו לבחור מנעולנים, בקפידה שהן המראה של החברה, ואף אחד לא רוצה לפגוע בשם החברה, במיוחד מידרג שמתיימרת להיות חברה, שמייצגת בעלי מקצוע הוגנים.

זמני ההגעה של מרדכי המנעולן המומחה

זמני ההגעה של מרדכי הם בדרך כלל עד 30 דקות. מרדכי עובד בכל אזור המרכז, השפלה, והדרום מנעולן בתל אביב. אני רוכב על קטנוע ומצויד בכלי פריצה מהמתקדמים בעולם, ונעזר רק בחלקי חילוף מקוריים, על מנת להבטיח ללקוח את האיכות הגבוהה ביותר לתיקון הדלת, ומתן אחריות בהתאם. על מנת להגיע לרמת מקצועיות מהגבוהים ביותר בשוק המנעולנים שרבוי היום , שכאשר רוב המנעולנים שכרגע עובדים לא עברו הכשרה מקצועית, והן ביכולתם לפתור בעיות פריצה, או קלקול הדלת, ברמה של אדם כמוני שכבר 25 שנה בתחום. כאשר אני מגיע ללקוח אני דואג לפתור את הבעיה במינימום נזק לדלת, דבר שיחסוך לכם כסף רב בתיקון.

מה בודקים בזמן הגעת איש מקצוע?

לאחר שהתקשרנו למנעולן, יש לבדוק שיש לו תעודה מקצועית ולראות שהוא שבאמת הופיע בזמן ההזמנה באתר מידרג, מידרג אוסרת על שליחת קבלני משנה, לעבודות שנסגרו על ידי מנעולן אחר. יש לבדוק תעודת יושר ממשטרת ישראל תקפה לאותה שנה הזמנת העבודה.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next