בס״ד

מנעולן מקצועי

מורשה רב-בריח ומולטילוק

                         מנעולן מקצועי

כאשר מתעורר הצורך להזמין פורץ מנעולים, חשוב לוודא שמדובר באדם שהוא מנעולן מקצועי ומנוסה. אחרת, יקרה לכם מה שקרה לא אחת לאנשים אחרים, הם נאלצו להזמין מנעולן בתל אביב פעם נוספת על מנת שיתקן את הבעיות שיצר בעל המקצוע הקודם. איך אפשר לדעת שמדובר במקצוען?

  1. בוגר קורס –  בכל רחבי הארץ ישנם קורסים מקצועיים בנושא מנעולנות. משם יוצאים מנעולנים עם כל הידע הדרוש לעבוד במקצוע. כל מנעולן מקבל תעודה. אם אתם רוצים מקצוען? חשוב מאוד לוודא שמדובר באחד שסיים את הקורס בהצלחה, במיוחד עם אתם מתכננים לעבוד איתו בפרויקטים שונים. במידה ובחרתם במנעולן שהוא לא מנעולן מקצועי, אתם עלולים לגרום נזק מיותר לדלת, או למנגנון הנעילה בגלל חוסר הניסיון של המנעולן שהזמנתם.

    מנעולן מקצועי
    מנעולן מקצועי

2. בעל ניסיון  – זהו הדבר החשוב ביותר לכל בעל מקצוע. מנעולן מקצועי הוא אחד שצבר ניסיון בין אם ע"י היותו שכיר או עצמאי. ככל שיש לו שנים רובת יותר בתחום, כך הוא מכיר יותר בעיות ויודע אין לפתור אותם בצורה שלא תסב נזק למנעול שלכם. גם כיום כמנעולן מקצועי שעובד בתחום בארץ ובעולם מעל 20 שנה, עדיין ניתקל בביות ביום יום, בגלל שהכל משתכלל ויש מנעולים שהומצאו רק בשנה האחרונה וצריך לדעת לתקן או להחליף אותם. בגלל הניסיון שצברתי במשך השנים יותר קל לי להתמודד עם בעיות כאלה. בגלל הניסיון רב השנים שצברתי כמנעולן, יש המון מנעולנים שמתייעצים איתי ביום יום, בכל נושא המנעולנות, כאשר הם נתקלים בבעיות, ותמיד עושה את זה בחיוך כי הפרנסה מהשמיים.

3. שימוש בכלים מקצועיים – חשוב להשתכלל כל פעם בכלים לעבודה שיהיו הכי מקצועיים. אני תמיד משתכלל בכלים מקצועיים איכותיים, אפילו בקניה מאתרים בחו"ל, על מנת להגיע לפתרון בעיה בצורה המהירה ביותר ובכמה שפחות נזק. זה כמו שפעם רכבכם התקלקל המוסך היה צריך לפרק חלקים מהרכב ולבדוק מהיכן הבעיה ולפעמים הוחלפו חלקים שלא לצורך על מנת להגיע לפתרון הבעיה. כיום ברכבים החדישים פשוט המוסך מתחבר למחשב הרכב ויודע מהיכן הבעיה, ככה בדיוק אצל מנעולן מקצועי. ברגע שאני מגיע עם כלי פריצה שחודר ישירות למנעול הדלת מבפנים אני פותח את הדלת ללא גרימת נזק למנגנון הנעילה. לכן חשוב לבחור במנעולן מקצועי ולא להתפתות למחיר זול שיעלה לכם ביוקר.

כך תזהו מנעולן מקצועי

אתם לא רוצים להיתקע מחוץ לבית, אתם בוודאי מעוניינים להגן על הדירה שלכם מכל משמר, ובטיחות הרכב היא נושא בעל חשיבות עליונה. לכל אחת מהמטרות הללו יש פתרון פשוט למדי, והוא כולל את עזרתו של מנעולן מקצועי ומיומן, שיודע מה הוא עושה, שמחזיק את הציוד הטוב ביותר ובעיקר – זה שמעניק לכם שירות איכותי, מהיר ואמין. השאלה היחידה שנותר להשיב עליה היא איך למעשה תוכלו לזהות מנעולן מקצועי כשהוא נקלע בדרככם. הטיפים שלפניכם יעזרו לכם במשימה.

הסמכה וניסיון

לאחר שערכתם סקר קצר, בין אם באמצעות חברים ומכרים ובין אם באמצעות האינטרנט וההמצאה הגאונית שנקראת "גוגל", סביר להניח שיש לכם כמה אופציות על השולחן. כדי שתוכלו לבחור מנעולן מקצועי מתוך החלופות הללו מומלץ לשוחח עם כל אחד מהם באופן אישי ולהתמקד בכמה נושאים מרכזיים. ראשית, אישור או הוכחה על ההסמכה שלו, על הידע שרכש ועל היכולת שלו להעניק לכם מענה מדויק לבעיה או לסוגיה שעל הפרק, הם חשובים מאוד. שנית, ודאו שהמנעולן שלפניכם יודע בדיוק מה הוא עושה, שיש לו את הניסיון המתאים ושהוא מומחה בפריצת מנעולים, תיקון קודן לרכב או החלפת צילינדר לדלת שלכם.

אמינות גוברת על הכל

נתקלתם במנעולן שעושה רושם טוב, ואולי גם חביב על הבריות, אבל יש לכם תחושה שמשהו שם לא ממש מסתדר. עצרו לפני שאתם מזמינים אותו אליכם הביתה או מעניקים לו מנדט לפרוץ אל המכונית שלכם. יש דרך פשוטה לוודא שמדובר באדם שהוא לא רק מנעולן מקצועי, אלא גם אמין. בקשו ממנו אישור רשמי של משטרת ישראל, שכן האישור הזה מעיד שמדובר על מנעולן ללא עבר פלילי. בדיקת הרקע הקצרה והפשוטה הזו היא כל מה שאתם צריכים כדי לדעת שהאיש שלפניכם, עם הידע, ההסמכה והתעודה היפה, הוא מעל הכל איש שירות ברמה הכי גבוהה שיש, ומי שאמינות היא ערך מבחינתו. אל תתפשרו על פחות מזה, בוודאי כשהבטיחות האישית שלכם והשמירה על הציוד היקר לכם מוכל, מוטלות על כף המאזניים.

כך תזהו מנעולנים מקצוענים

תקלות קורות. גם אם בחרתם במערכת הנעילה הטובה ביותר והחדישה ביותר, תקלות עשויות להתרחש וכל שנותר לנו הוא לנסות לצמצם את סיכויי הופעתן, ולדעת איך להתמודד איתן כשיגיעו. זה יכול לקרות כתוצאה מרגע אחד של חוסר תשומת לב, כשיצאתם מהבית וגיליתם שאתם בלי מפתח. תקלות עשויות גם להתרחש בעקבות צילינדר ישן ושחוק שמפסיק להגיב, או מפתח שנשבר במנגנון. במצבים הללו אתם בוודאי מחפשים מנעולנים מקצוענים שיידעו לאתר את שורש הבעיה ולהציע לה פתרון איכותי, וכדי שתדעו לזהות אותם מקילומטרים, לפניכם כמה טיפים חשובים במיוחד.

 

מתחילים מסקר שוק קצר

אם תערכו ביקור זריז בגוגל ותחפשו מנעולנים מקצוענים תגלו שישנם כמה וכמה אנשי מקצוע שעונים על ההגדרה הזו, או לכל הפחות מתיימרים לענות עליה. המלצות של חברים, מכרים וגם לקוחות קודמים יעזרו לכם לדעת קצת יותר טוב האם לפניכם מנעולן מיומן באמת, או שמא מדובר בשרלטן או בגורם שעשוי להסב הרבה יותר נזק מאשר תועלת. לאחר שתגבשו רשימה של כמה מנעולנים מקצוענים ומומלצים אל תוותרו על שיחת טלפון קצרה ועל כמה שאלות חשובות שכדאי שתקפידו לשאול. ודאו שהמנעולן שלפניכם עבר קורס יסודי, שהוא מנוסה בטיפול בתקלות הזהות לזו שעל הפרק, ושיש לו הסמכה מתאימה. גם אם נדמה לכם שכל מנעולן יכול לטפל בבעיה לפניכם, האמת היא שישנם גם כמה שאין להם שום ידע או ניסיון, ואתם ממש לא רוצים לתת להם גישה לשכבת ההגנה החשובה ביותר על הבית שלכם.

 

בודקים רקע פלילי

אל דאגה, אתם לא צריכים האקר שיפרוץ לרשומות של משטרת ישראל כדי לבחון מנעולנים מקצוענים ולוודא שהם גם אמינים בנוסף לכל. למעשה, הדרך הטובה ביותר לוודא שלפניכם מנעולן אמין ונטול רקע פלילי מטריד, היא פשוט לדרוש ממנו להציג אישור רשמי של משטרת ישראל לעסוק בתחום. האישור הזה הוא החותמת שלכם. הוא יעיד על כך שהמנעולן לא ביצע כל עבירה פלילית בעבר, והוא למעשה מאפשר לו לעסוק בתחום לא רק משום שעבר קורס בסיסי וצבר ידע טכני.

 

למנעולן מקצועי בכל הארץ חייגו: 050-3939319 מרדכי המנעולן מיצאת צדיק

 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next