אבד המפתח? טרקתם את הכיסא שהמפתח בפנים? המנעול דיסק תקול? זה הזמן להתקשר למרדכי פורץ אופנועים מיצאת צדיק, מנעולן בחסד שייתן לכם שירות פריצת אופנועים עם מקצועיות. ניסיון, ובמחיר אטרקטיבי, תוך השמת דגש על אמנת השירות לצרכן.

מהו מנעולן אופנועים?

בפריצת רכב אנחנו פורצים את דלתות הרכב בעזרת סרגל או כרית ניפוח לדלת. לעומת זאת, באופנוע אין דלתות. זו גם הסיבה שפריצת אופנוע היא דבר מסובך יותר. כמו בכל דבר שאני פורץ גם פה ישנן שיטות שונות לפריצת אופנוע. והדבר תלוי לא רק בהחלטת המנעולן אלא גם בסוג האופנוע.

פריצת מנעולים 24/7

טיפ על תקלות נפוצות שמצריכות פריצת אופנועים

כמנעולן אופנועים וגם כרוכב אופנוע בעצמי למעלה מ-30 שנה. קטנוע יכול להינעל מסיבות רבות. כאשר רוכבים רבים עושים את הטעות הנפוצה ביותר נועלים את כיסא הקטנוע על המפתח. או משאירים את המפתח סגור בתוך תא הננעל בקליק. במקרים אלו לא ניתן לחלץ את המפתח אלא רק במקרה שיש מפתח רזרבי. לכן חשוב שיהיה מפתח רזרבי נוסף בבית. במקרים אלו ולאחר שהתברר כי אין אפשרות להשיג מפתח רזרבי. האופציה הטובה ביותר הינה של הזמנת פורץ אופנועים איכותי.

פורץ אופנועים

פורץ אופנועים

מנעולן אופנועים 24/7

למעשה, בבחירת מנעולן לאופנוע ישנה חשיבות מרבית לבחירת מנעולן אופנועים שהוא יהיה האדם הנכון. פורץ אופנועים איכותי שאין לו את הניסיון המתאים בתחום וגם לא ההכשרה הראויה, יגרום לבעל הקטנוע לקח סיכון בכך שהנזק והתשלום עליו יהיה הרבה יותר גדול מהזמנת מנעולן אופנועים מיומן ומקצועי. לצערי כיום בתחום המנעולנות בישראל, ישנם פורצי מנעולים רבים הגורמים נזק רב לקטנוע או לאופנוע בעת הפריצה ולאחר מכן לא ניתן להשיב את הקלקול על תיקונו.

הטיפ הכי גדול שלי הוא לא להתפתות למחיר זול בטלפון, שיעלה לכם ביוקר. הרבה מנעולנים על מנת להשיג את העבודה ידרשו מחיר נמוך, ובזמן ההגעה המחיר יקפץ לשחקים.