בס״ד

מנעולנים בראשון לציון

מורשה רב-בריח ומולטילוק

 מנעולנים בראשון לציון מוסמכים יצאת צדיק 7\24

מנעולנים? עם מרדכי הכל יותר מקצועי: שירותי פריצה ומנעולנות 24/7 זמין עכשיו: 050-9555768

בתים * רכבים * כספות * מנעולן מוסמך  

 פריצה ותיקון דלתות באזור | 20 דקות אצלך | החלפת מנעולים באזור ברישיון ובעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. חוות דעת והמלצות מאלפי לקוחות באזור | 20 דקות אצלך | מנעולן תושב אזור | חשוב שהמפתחות שלך יהיה בידיים בטוחות – מורשה רב בריח ומולטילוק | התקנת מנעול עליון (כספת) למניעת פריצות | יש לנו ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות מאז שנת 1999

מנעולנים באזור
מנעולנים בראשון לציון

מנעולן באזור

 

מה המחיר של מנעולנים בראשון לציון?

המחירים של מנעולנים מיצאת צדיק הוגנים ובלי תוספות מיותרות!

ביקור של מנעולן באזור החל מ ₪99
התקנה של  מנעול פשוט באזור החל מ ₪149
התקנתה של מנעול פלדלת באזור החל מ ₪199
כוונון של צירי דלת + שימון באזור החל מ ₪199
התקנה של מנעול עליון באזור החל מ ₪450
החלפה של מנגון רב-בריח באזור החל מ ₪450
התקנת סגר ביטחון לדלת באזור החל מ ₪199
פריצה של דלת פלדלת באזור החל מ ₪199
פריצה של צילינדר פשוט באזור החל מ ₪149
פריצת דלת עץ באזור החל מ ₪149
פריצת דלת טרוקה באזור החל מ ₪149
פריצת רכב באזור החל מ 199 ₪

                                                                          מנעולנים מה תפקידם?

איך בעצם תדעו אם המנעולן שבחרתם הוא באמת מנעולן מקצועי אמין וישר ונתן לכם מחיר הוגן?

המפתח נשבר בתוך הדלת לכניסת הבית? המפתח של הרכב ננעל בפנים? מנסים לפתוח את הכספת הביתית ואתם לא מצליחים? אם אחד ויותר מכל אחת מהסיטואציות הללו התרחשו, האדם והמנעולן היחיד שיוכל להעניק לכם עזרה אמיתית הוא כמובן באמינות יושר ובמחיר הוגן הוא מרדכי המנעולן מיצאת צדיק.

מרדכי המנעולן הוא מהמנעולנים הבכירים בארץ כיום. שהוא גם מנעולן וגם פורץ מיומן של מנעולים, רכבים וכספות. אך כיצד תוכלו לדעת האם המנעולן שאליו אתם מתקשרים הוא מקצועי? הינה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את המנעולן הטוב ביותר.

קבלו המלצות ממספר מקורות

כשמחפשים מנעולנים מקצועיים אמינים ובמחיר הוגן. חשוב לקבל המלצות אודות איכות העבודה והשירות שהוא מעניק. משכן חבר קרוב או המלצות ברשת החברתית. כל זאת כדי לוודא שאתם מקבלים את התמונה המלאה. מומלץ להשוות בין מספר מקורות מידע שציינתי קודם לכן. שיראו לכם האם ההמלצות הן גורפות. אחד המקורות הטובים ביותר הוא כמובן חברים קרובים ובני משפחה. כל עזרה מכל חבר קרוב תעזור לכם לקבל את ההחלטה. האם מדובר במקור איכותי משום שאתם מקבלים דיווח ממקור ראשון. בלי אינטרס אישי.

המקור השני שכדאי לבדוק שציינתי הוא הרשתות החברתיות. היום הרשתות החברתיות יכולות לתת מענה טוב להמלצות. על מנעולנים וגם על כל בעלי מקצוע מכל התחומים. כולם שנוכחות העסק ברשתות החברתיות וביקורות טובות היא חובה. כך שתוכלו לרוב למצוא בקלות דף עסק רשמי. של פורץ מנעולים מומלץ. שבו ישנן ביקורות טובות מלקוחות שהתנסו בשירות.

מנעולנים מומלצים ניתן למצוא גם הוא אתרים מקצועיים המתמחים בתחומי המנעולנות. בתוך האתרים האלה תוכלו לרוב לראות דירוג של מנעולנים שונים. לצד המלצות של לקוחות עבר.

איך בכל זאת הבחירה שהמנעולן שהזמנו ייצא צדיק?

אם אתם רוצים להיות בטוחים במנעולן שהזמנתם כדי שהרכוש שלכם יהיה מוגן. חשוב מאוד שהמנעולן פורץ שעימו אתם יוצרים קשר יהיה בעל עסק אמין ובעל מוניטין. אם אתם מזמינים למשל פורץ רכבים מידי פורץ לא מקצועי. אתם מסתכנים בכך שייגרם נזק לרכב שלכם. וזה יכול להיות מאוד יקר. אחד הפרטים שיכולים להצביע על כך שמדובר באיש מקצוע בעל עסק אמין. הוא מנעולן פורץ מנעולים שחשוב לו לשמור על פרטיות לקוחותיו, גם לאחר העבודה.

אין דרך לקבל הצעת מחיר כתובה עוד בטרם ההגעה למקום. מכיוון שלא תמיד אנחנו יודעים על סמך תמונות או סרטון מה באמת צריך להחליף או לתקן בדלת. מה שכן מנעולנים מוסמכים יכולים לשער פחות או יותר את הנזק בעל מקצוע מנוסה, שיודע את העבודה היטב.

מנעולנים מקצוענים איך ניתן לזהות?

והיה וגם לאחר כל ההמלצות שקראתם עד כה והזמנתם מנעולן לראשון לציון, עדיין המלצה שלי חשוב שתשימו לב לפרטים מסוימים בעבודתו, כדי לדעת באמת שלפניכם עומד פורץ מקצועי ומיומן, כזה שאליו כדאי יהיה להתקשר גם במקרים עתידיים וכמובן להמליץ לחברים ובני משפחה..

אני תמיד אומר ללקוחותיי אל תתפשרו על השירות שאתם מקבלים אתם משלמים כסף תבקשו תמורה בהתאם. מנעולן מקצועי פורץ מנעולים לצורך העניין שהזמנתם צריך להעניק לכם שירות אדיב ולספק מענה על שאלות לפני הפריצה ומה צפוי אחרי. להיפך הוא הנכון אם הפורץ שעומד מולכם אינו מבקש לאשר את זהותכם, זה אומר שהוא ככל הנראה אינו מקצועי ומיומן מספיק.
שימו לב שהמנעולן שהגיע אכן מחליף אותם בחלקים מקוריים וחדשים שבחרתם. דירשו חשבונית ואחריות על העבודה שהוא מבצע, כך שתוכלו לפנות אליו ללא עלות במקרה של תקלה לפי ההסכם.

רוצים לדעת על מנעולנים בראשון לציון? כנסו לאתר שלהם

יש בכלכלה מושג שבו אנשים משלמים על חוסר ידע. זה נכון גם כאשר אנו פונים אל מנעולנים בראשון לציון. אנו לא יודעים האם המנעולן הוא טוב או לא ואז אנו לא יודעים איזה מנעולן להזמין.
אך שימו לב יש שיטה מעולה לדעת מה רמתו של המנעולן והיא פשוט להיכנס לאתר של המנעולן. מן האתר אפשר ללמוד על רמתו של המנעולן ולהבין עם מי יש לנו עסק. זה לא עולה כסף להיכנס לאתר, אפשר לעשות זאת מכל מקום וזה לוקח חמש דקות ולכן שיטת האתר כפי שאנו מכנים אותה היא השיטה הטובה ביותר שיש לבירור על מנעולנים.

איך מנעולנים בראשון לציון יכולים לשמר לקוחות?

בואו נעלה שאלה נוספת ולא פחות חשובה והיא איך מנעולנים בראשון לציון יכולים לשמר לקוחות. שימור לקוחות הוא משימה קשה בכל מקצוע ובטח במקצוע המנעולנים שם חולף זמן רב בין קריאה לקריאה למנעולנים.
אז איך אפשר לשמר לקוחות במקצוע זה? להיות מעולים, להיות נחמדים, להיות אמינים, להיות אמיתיים ולהקשיב ללקוחות שלכם. אם תעשו את כל זה לקוחות בטוח יחזרו אליכם ויזמינו אתכם שוב ושוב. שימו לב, הלקוחות לא טיפשים, ההפך הם מאוד חכמים והם יודעים תמיד מתי עובדים עליהם, מתי אומרים להם את האמת ומתי מתנהגים אליהם כמו שצריך והאם מעניקים להם שירות טוב או לא.

איך מנעולנים בראשון לציון יכולים להשיג לקוחות חדשים?

אוקי אז הסברנו איך מנעולנים בראשון לציון יכולים לשמר לקוחות קיימים, אך מה בדבר השגה של לקוחות חדשים? איך מנעולן יכול להשיג לקוחות חדשים? התשובה היא שעליו להתנהג בכמה אופנים.
לצד זאת, כדאי למנעולן לפרסם את עצמו במגוון מדיות. כך למשל המנעולן יכול לפרסם את עצמו בפייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יוטיוב ועוד. המנעולן יכול גם לקנות מוצרי קד"מ ולתת אותם ללקוחות שהזמינו אותו. כך בשילוב של שני דברים, אמינות ויושרה ופרסום אפשר להשיג לקוחות חדשים ולשגשג בתחום המנעולנים וזה דבר מעולה לכל מנעולן ומנעולן.

פותחים עסק של מנעולנים? שימו לב לתשלומי המס

אין ספק כי מנעולנים בראשון לציון יכולים להתקשות מאוד עקב הבירוקרטיה האדירה שיש בתחום וזה מקשה מאוד על ניהול העסק.כיום יש את מס הכנסה ומע"מ וזו מכה לא קטנה.
עליכם לדעת כי אם לא תשלמו מיסים אפילו לא בכוונה אתם יכולים לקבל עונשים כבדים מאוד. המדינה של משחקת כאשר אנו מדברים על מיסים וזה משהו שאתם חייבים להבין. בכל הקשור אל מיסים לא משחקים וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. שימו לב, עולם המיסים הוא מאוד מסובך וכל טעות יכולה לעלות ביוקר, אז מה עושים? קראו בפסקה הבאה.

האם מנעולן צריך יועצת מס?

אנו מציעים למי שהם מנעולנים בראשון לציון לקחת יועצת מס וזאת מכיוון שהיועצת תקל עליהם מאוד. אתם יכולים ללמוד איך להגיש מיסים ואיך לנהל את הכסף שלכם ואז לאחר מספר שנים לעשות זאת בעצמכם. אך אם אתם חדשים בתחום ופותחים עסק של מנעולנים אנו מציעים לכם בכל תוקף לקחת יועצת מס שתסייע לכם בכך.

 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next