בס״ד

פורץ מנעולים באזור

מורשה רב-בריח ומולטילוק

מרדכי הוא מנעולן אמין באישור משטרת ישראל

הופיע בתכנית יצאת צדיק

להזמנת השירות 24/7 צרו קשר

מנעולן יצאת צדיק באזורזקוקים לשירותי פריצה ממנעולן מקצועי ואמין באזור? האם דלת הבית או הרכב נטרקה ואינכם יכולים לפתוח אותה? אם כן, כל שעליכם לעשות או ליצור קשר עם מרדכי, פורץ מנעולים באזור המציע זמינות גבוהה מסביב לשעון ושירות מהיר במחירים הוגנים ומשתלמים.
מרדכי הוא פורץ מנעולים מוסמך ומנוסה בעל תעודת מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל. מרדכי מציע שירות מהיר לכל הלקוחות ומגיע תוך זמן קצר לרכב, לדירה, לעסק ולכל מקום אחר באזור והסביבה. התקשרו עכשיו ומנעולן מקצועי בדרך אליכם!

פורץ מנעולים באזור המתחייב למחיר הוגן וללא תחרות

אם גם אתם שמעתם סיפורי אימה על פורצים ומנעולנים הגובים מחירים גבוהים ומזלזלים בלקוחותיהם, לבטח אתם מחפשים פורץ מנעולים באזור המתחייב לשירות אמין, למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ולמחירים הוגנים ומשתלמים.

מנעולן באזור
פורץ מנעולי באזור, מרדכי

יש להזמין פורץ מנעולים במגוון מקרים. בין השאר כאשר מאבדים את צרור המפתחות הכולל לרוב את מפתחות הבית. המשרד והרכב. ובמקרים בהם יש לפרוץ מנעול של דלת שנטרקה. בבית או ברכב, פריצת מנעולי כספת וכיוצא בזה.
לכן, אין טעם לחפש להיכנס להרפתקאות עם מנעולן המציע מחיר זול מדי. או שלא ניתן לקבל עליו המלצות וחוות דעת.

מקצועיות, אמינות ושירות אדיב

בעת בחירת פורץ מנעולים באזור מומלץ לערוך סקר שוק על מנת לבחור איש מקצועי אמין ומנוסה. מרדכי הוא פורץ מוסמך המבטיח לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר. מקצועיות ללא תחרות, מחירים מנצחים ואמינות. כפורץ מנעולים מקצועי הוא מגיע לבית הלקוח או לכל מקום אחר, מאבחן את הבעיה, מציע פתרונות אפשריים, ולאחר תיאום צפיות ומחיר עם הלקוח, מבצע את מלאכתו על הצד הטוב ביותר, וכמובן מעניק אחריות מלאה.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next