בס״ד

פורץ מנעולים בגני תקווה

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ מנעולים בגני תקווה מגיע בזריזות לכל מקום תוך 20 דקות בלבד. מנוסה גם בפריצת כספות ורכבים מכל הסוגים

פורץ מנעולים יצאת צדיק בגני תקווה

האם ניסו לפרוץ את דלת הדירה או הרכב שלכם ועליכם להחליף מנעול בגלל הנזק שנגרם? האם הדלת נטרקה ואין לכם מפתח כדי לפתוח אותה? אל חשש, התקשרו עכשיו למרדכי המנעולן והעזרה בדרך אליכם. מרדכי המנעולן הוא פורץ מנעולים בגני תקווה הפועל באישור המשטרה וזוכה למוניטין גבוה בכל האזור. ברשותו כל הידע, הניסיון והכלים לפריצת כל סוגי המנעולים, לרבות  מנעולי כספות, אופנועים, דלתות ורכבים.

פריצת מנעולים- לבד או על ידי מנעולן?

בכל הסרטים ההוליוודיים ניתן לראות כיצד פורצים מנעולים תוך שניות ספורות, לכן רבים מנסים לפרוץ את מנעול הדירה או הרכב לבד. עם זאת, הניסיון מוכיח כי ניסיון פריצה של המנעול באופן עצמי גורם לנזק בלתי הפיך למנעול ולנזקי רכוש אחרים. לכן, אין לנסות לפרוץ את המנעול לבד, וחשוב ליצור קשר עם פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה המבטיח זמני הגעה קצרים, שירות אדיב המלווה בהסברים, ופתרונות מתקדמים של פריצה במינימום נזק ובמחיר הוגן ושווה לכל כיס.

מנעולן בגני תקווה מהתוכנית יצאת צדיק

אחריות על כל עבודה

פריצת מנעולים יש להשאיר רק למנעולן מורשה ומקצועי. חשוב לבחור פורץ המציג בפניכם תעודת מנעולן באישור המשטרה, כך תדעו כי מדובר באיש מקצוע אמין ואחראי. כדאי לדעת כי כדי להיות פורץ מנעולים יש ללמוד את הנושא ולעבור הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל, ולמעשה ניסיון נרכש במהלך העבודה מאחר ויש מגוון עצום של מנעולים, דלתות וכספות.

פורץ מנעולים בגני תקווה
פורץ מנעולים בגני תקווה

פורץ מנעולים מתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים, ומציע שירותים רבים כמו:

  • פריצת רכבים ללא נזק, בהתחייבות
  • פריצת, תיקון והחלפת דלתות רב בריח
  • פריצת, תיקון והחלפת מנעולי מולטילוק
  • פריצת כל סוגי הכספות
  • פריצת מנעולי אופניים וקטנועים
  • תיקון והחלפת דלתות מכל הסוגים והגדלים
  • תיקון והחלפת מנעולי צילינדרים

בנוסף, בנעולן בגני תקווה שנחשב למקצועי מציע שחזור מפתחות רכבים, שכפול מפתחות, התאמת מפתח מאסטר, פריצת מנעולי מחסנים ותיבות דואר ושירותים רבים נוספים.

מומלץ להזמין מנעולן 24/7 המכיר את היישוב, ומתחייב להגיע תוך 20 דקות, לפרוץ את המנעול במהירות וביעילות, ללא גרימת נזק מיותר, תוך מתן אחריות על העבודה

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next