בס״ד

פורץ

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ

מרדכי המנעולן פורץ מנעולים לשירותכם 24/7 זמין עכשיו:  050-3939319

<yoastmark class=

מהו פורץ?

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים. תפקידו של הפורץ מנעולים שבאמצעות ציוד מתקדם. ועל ידי מנעולן מנוסה ומיומן ניתן לפרוץ כל מנעול. אין דלת, כספת, או מנעול שלא ניתנים לפריצה. סביר להניח שגם אם נתקעתם מחוץ לדלת רב הבריח של הבית שלכם. בגלל קלקול במנעול. או סיבה נוספת שהלכו לכם לאיבוד המפתחות. פורץ מנעולים מקצועי יפתור לכם את הבעיה במינימום נזק. גם אם ננעלתם מחוץ לרכב והמפתחות נשארו בפנים, בידיי הפתרון, אני מבצע פריצת רכבים ללא נזק. ואפילו אם גם  שכחתם את הקוד לכספת שלכם יש בידי פתרון.

פריצת מנעולים יצאת צדיק

מכיוון שבכל מה קשור לנושא של פורץ, אתם חייבים לדעת שאתם בוחרים באיש מקצוע שהוא מומחה בתחום. אמין, מנוסה, בעל הידע והכלים לפרוץ. כל סוג של מנעול בכל מקום. לכן חשוב לעשות בחירה נכונה בבחירת מנעולן.
מרדכי המנעולן עם שנים ארוכות של ניסיון. בתחום פריצת מנעולים, פריצת דלתות לבית ורכב. ברשותי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. שנהנים מטכנולוגיה המתקדמת ביותר לביצוע העבודה. במחיר אטרקטיבי. לכן תמיד חשוב להזמין שירותי פריצה שהוא גם מנעולן, שלאחר הפריצה יבצע גם החלפת מנעול במידת הצורך, דבר שיחסוך לכם זמן רב בהזמנת מנעולן אחר להחליף את המנעול.

חייבים לזכור…

פריצת מנעולים הינה תחום המצריך אישורים שונים ובראשם אישור ממשטרת ישראל לעסוק בכך. בנוסף, תרצו לדעת כי המנעולן  שלכם הוא אדם מקצועי ואמין ובעל ניסיון רב בתחום המסוגל להתמודד עם על מנעול. מנעולן מנוסה משתמש בידע מקצועי רחב ובכלי פריצה ייעודיים המאפשרים לא להתמודד עם כל מנעול בכל מקום. חשוב שמנעולן מקצועי יהיה זמין 24-7 אלא הם חיי המנעולן לטוב ולרע, אתם חייבים לזכור שבעת הזמנת מנעולן לכל אזור בארץ.  אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ואמין בכל שעות היום והלילה מרדכי המנעולן עומד לשרותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next