בס״ד

תיקון מנעולים

מורשה רב-בריח ומולטילוק

locksmith

תיקון מנעולים מיצאת צדיק

בתים * רכבים * כספות * שירותי פריצה ומנעולנות ברמה אחרת

פריצה ותיקון דלתות בבני ברק | 20 דקות אצלך | החלפת מנעולים בבני ברק ברישיון ותעודת יושר ממשטרת ישראל | פורץ רכבים | חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות תושבי בני ברק | תושב העיר בני ברק | חשוב שהמפתחות שלך יהיה בידיים בטוחות – מורשה רב בריח ומולטילוק | התקנת מנעול עליון (כספת) למניעת פריצות | יש לנו ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות מאז שנת 1999

תיקון מנעולים
תיקון מנעולים

מנעול תליה: המנעול הפופולארי ביותר. איתו אנחנו נועלים בדרך כלל לוקרים. אופניים, שרשראות, ועוד.

מנעול צילינדר: המנעול הבא זה מנעול שנמצא לנו בדלת הבית. כיום יש המון סוגים של מנעולים לדלת. וכמובן ככל שהוא יקר יותר ככה הוא יותר קשה לפריצה.

תיקון מנעולים
תיקון מנעולים

מתי נתקן את המנעול?

מנעול כמו כל דבר בחיים מתעייף ומתחיל לעשות בעיות. הרבה פעמים קורה שיש מנעול בבית, ברכב, או בעסק. שאינו עובד כמו שצריך בין אם מדובר על מנעול שהבעיה שלו בפתיחה, נעילה. או במנגנון של דלת הכניסה הראשית לבית.

כמנעולן שעולה לקריאות טלפוניות אני מגלה תקלות במנעולים שנמשכות זמן רב ללא תיקון. אנשים נוטים לדחות את תיקון המנעולים. כי לדעתם כאשר עדיין אפשר לבצע פתיחה כמו שצריך של הדלת כביכול. אז אין טעם להזמין שירות של מנעולן בשרון. או בכל מקום אחר בו הם גרים.

יחד עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שבדיוק ברגע הכי פחות מתאים בחיי היום יום. ישבר המפתח במנעול הדלת או שהוא פשוט לא יבצע נעילה. ולכן מומלץ ואף כדאי להזמין את שירותי תיקון מנעולים עוד לפני הרגע הזה.

מנעול כספת
מנעול כספת

למה כדאי לבחור לכם דווקא בי?

הופעתי בתוכנית יצאת צדיק. לכן זוהי ההוכחה הגדולה ביותר לגבי אמינותי. ניתן להזמין שירותים שונים של תיקון מנעולים. כי מעבר למקרים שבהם המפתח נשבר במנעול. יש עוד סוגים של תקלות שעלולות לקרות.

אני אחליף לכם את המנעול במידת הצורך בחדש לפי בחירתכם. ברשותי כל סוגי מנגנוני הנעילה, מנעולים לדלתות פנים, מנעולים לדלתות כניסה מכל הדגמים, מנעולי כספת, ועוד.

המלצה אישית שלי היא לא לנסות לפתור את הבעיה לבד, דבר שיכול לגרום לנזק נוסף לדלת, ואף למנגנון הנעילה, מה שיצריך אפילו פריצה, או נזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה, דבר שעלול לעלות לכם ביותר.

בנוסף, הרבה פעמים אני מגיע לדירה לאחר שניסו לתקן את הבעיה לבד עם כל מיני אביזרים וחפצים שונים, דבר שגרם לנזק בלתי הפיך למנעול. מנעולן מקצועי משתמש בכלים מהמתקדמים בעולם ולכך לא כדאי להתפשר.

טיפ איך לבחור מנעולן צדיק לעבודת תיקון מנעולים?

מהניסיון שלי כמנעולן במרכז בשרון ובדרום אם אתם זקוקים לשירותים של תיקון מנעולים כדאי שתעשו בדיקה מעמיקה לפני שאתם מזמינים איש מקצוע כזה או אחר, והימנע בלבחור איש מקצוע רק בגלל שהוא הזול ביותר.

כי כדאי לכם להזמין מנעולן אמין שיודע מהו שירות טוב ויעניק לכם שירות, אמינות, ומקצועיות גם אם הוא יותר יקר בכמה שקלים.

עדיף תמיד לבחור מנעולן שעובד באזור שלכם לתיקון המנעולים, אין ספק שאם כבר הגעתם לרגע שבו אתם חייבים לקבל את השירות ולא יכולים להמתין עוד, הרי ברור שגם זמן ההגעה של המנעולן הוא קריטי לבחירה שלכם בו.

הכי חשוב לדעתי לבחור במנעולן שיש לו ניסיון וידע, כי בתחום של מנעולים. ניסיון יכול להיות חשוב, ולצערי כיום יש המון מנעולים ללא ניסיון מעשי.

כיום יש הרבה סוגים של מנגנונים ומנעולים שונים, כי יש הבדל בין המנעול של הבית ובין המנעול של הכספת, ורק מנעולן שמכיר את התחום של המנעולנות וצבר ניסיון של שנים, יוכל לתת לכם שירות מצוין ואמין.

                                          פתיחת דלתות – למה אסור ולא כדאי לנסות לפרוץ לבד דלת?

לא כל דלת שאנחנו רואים שהיא נעולה ותקועה בבית שלנו, אנחנו צריכים לנסות לפרוץ לבד. להפך! כאשר יש בבית שלנו מצב של דלת תקועה או נעולה כדאי להזמין מנעולן אחראי שתחום המומחיות שלו הוא פתיחת דלתות. אם אנחנו ננסה לפתוח לבד את הדלת יכול להיות שנשבור אותה או את המנגנון הפנימי שלה ובכך נגרום ליותר נזק מתועלת.

                                            פתיחת דלתות במקרה שאיבדתם את המפתחות לבית

אחד המקרים בהם אנשים רבים צריכים עזרה ממנעולן מקצועי הוא מקרה בו הם איבדו את מפתחות הבית שלהם. במקרה שגם אתם איבדתם את מפתחות הבית חשוב לא להיכנס לחרדה או פניקה. פתיחת דלתות בשעת לחץ יכול להיות פחות מסודרת ופחות מוצלחת ולכן חשוב להזמין מנעולן שיעשה זאת עבורנו באופן רגוע ומקצועי. מנעולן מקצועי יוכל לפתוח את רוב הדלתות תוך מספר דקות ובפחות משעה. 

 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next