בס״ד

תקלות נפוצות בדלתות זכוכית

מורשה רב-בריח ומולטילוק

            תקלות נפוצות בדלתות זכוכית

דלתות זכוכית הן בחירה נהדרת לעסק. בהרבה מאוד משרדים ניתן לראות אותן עם ובלי קשר לקבלת קהל. תיקון דלתות זכוכית, הוא נושא שמידי פעם נזקקים לו בעלי העסקים. הזמנת מנעולן ברמת גן, שמתעסק גם בנושא זה, יכולה לסייע לכם להגיע לתיקון איכותי כמו גם במציאת פתרונות נעילה איכותיים. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על תקלות נפוצות בדלתות זכוכית שכדאי לכם ליישם.

תקלות בדלתות זכוכית
תקלות בדלתות זכוכית
  • דלת שיוצאת מאיזון – עקב שימוש יומיומי, הכולל פתיח וסגירה מכיוון שאנשים יוצאים ונכנסים לעסק כל יום, סביר להניח שבמוקדם או במאוחר הדלת תשקע על צירה או תצא מהמקום. כדי לא להיפצע או להסב נזק, מומלץ שלא לעשות זאת בשיטת עשה זאת בעצמך.

 

  • שחיקת פינים בתוך הצילינדר – אם אתם פותחים ונועלים את הדלת כמה פעמים ביום, גם במקרה הזה פינים בתוך הצילינדר עלולים להישחק. עדיף תמיד לעשות זאת בזהירות. כמו כן, כדאי גם לשמן את הצילינדר מידי פעם.

 

  • תיקון מנגנון הנעילה – לא פעם בגלל המיקום של מנעול הדלת לרוב ברצפה בדלת זכוכית, המנעול עובד בצורה קשה בגלל שמנגנון הנעילה שלו חשוף לרוח, גשם, וחום. מאותו סיבה גם אם המנעול ימצא מעל הדלת, או במיקום אחר הוא מועד לפורענות.

 

  • החלפת משאבה ריצפתי – חלק גדול מתיקון דלתות זכוכית שאני ניתקל בהם, מתייחס לשירות תיקון או החלפת מחזירי דלת זכוכית, או המשאבה הרצפתית בדלת הזכוכית.הבעיה עם מחזיר דלת זה שהוא יוצא לעיתים לא מעטות מכיוון, ונוצר צורך להחזירו למצב פעולה תקין, אך ורק בצורה מקצועית. יש לנו גם מצב, כאשר מחזיר רצפתי מתקלקל ואיננו מבצע עוד את פעולתו כהלכה, של פתיחה וסגירה של הדלת.

 

  • החלפת מנעולים בדלת זכוכית – דלת זכוכית בבית או במשרד שהנו מכירים, איננה מכילה בריחים כמו בדלת פלדלת ולכן רמת האבטחה שלה נמוכה יותר, לכן מומלץ להשתמש בצילינדרים ברמת איכות גבוהה.
    איך זה עובד? המנעולים מוצמדים לזכוכית הדלת באמצעות לחץ של פלטות המתכת. אם במידה וזה לא עובד בצורה תקינה לאחר תקופה, תבינו שגם המנעולים, בדומה לצירים, עקב שימוש רב, או מכה שקיבלה הדלת, זזים ממקומם, ובמקרה כזה עבודתו של המנעולן היא לפתוח את הפלטות שהורכבו בעוד מועד, וימקם את המנעולים במקומם.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next