בס״ד

בחירת מנעולן – פורץ

מורשה רב-בריח ומולטילוק

 איך לבחור מנעולן?

 

אתם לא יכולים לסמוך על כל אחד, בעיקר כאשר מדובר בשירותי מנעולן, בהם יש צורך באיש מקצוע בעל ניסיון, מקצועיות ובעיקר אמינות רבה. בחירת מנעולן  יכולה להיות קלה במיוחד, אך יחד עם זאת, אתם חייבים לדעת מי עומד מולכם, מיהו המנעולן אותו הזמנתם לפרוץ את דלת הכניסה לבית כאשר נתקעתם בלי מפתח או עם מנעול שבור, או כאשר עליכם להחליף מנעול לדירה חדשה. אז איך תוכלו לדעת כי עומד מולכם מנעולן  המספק שירות מקצועי? אמין? ישר? ובמחיר הוגן?

בחירת מנעולן
בחירת מנעולן

מקצועיות
הפרמטר הראשון אליו יש להתייחס כאשר באים לבחור מנעולן הוא המקצועיות. למנעולן מקצועי יש לא רק  תעודת מקצוע, אלא גם תעודת יושר מהמשטרה, המאפשרת לו לעסוק בסוג זה של שירותים, הדורשים רמת אמינות גבוהה במיוחד אל מול לקוחותיו. מומלץ מאוד לבחור במנעולן מקצועי ובעל ניסיון.

 

מנעולן מקצועי יודע עוסק בפרית כל הסוגים של המנעולים,  לדוגמא:

פריצת רכבים

פריצת כספות

פריצת דלתות

ועוד

ניסיון
הניסיון הינו הפרמטר השני אליו יש להתייחס כאשר באים לבחור מנעולן. ככל שהניסיון רב יותר, כך יש יכולת לפתור בעיות ותקלות העולות בשטח, כמו במקרים של מפתח התקוע בחור המנעול, פריצה של רכב כשהמפתח תקוע בתוך הסוויץ' ועוד. הוותק והניסיון הרב מאפשר למנעולן לספק לכם את השירות הטוב ביותר ובמחיר הוגן. ככל שהניסיון רב יותר, כך עולה גם הידע ומתן מגוון רחב של פתרונות איכותיים.

זמינות
אין ספק כי הפרמטר השלישי, ואחד החשובים שבהם, הוא הזמינות. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מתי תתקעו מחוץ לבית או מחוץ לרכב, ועל כן, שירותי מנעולן  הניתנים בזמינות מלאה, 24 שעות ביממה ובמהירות רבה, יוכלו לשחרר אתכם מהמצב הלא נעים של להיתקע מחוץ לבית. בין אם מדובר בשעות הלילה, בסופי שבוע ואפילו חגים, הרי שיש צורך לא רק בזמינות מלאה, אלא גם במהירות הגעה אל היעד.

 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next