בס״ד

החלפת צילינדר

מורשה רב-בריח ומולטילוק

החלפת צילינדר

מרדכי המנעולן מאור-יהודה 24/7 זמין: 050-3939319

בתים * רכבים * כספות * המנעולן הנבחר של תושבי אור יהודה 

החלפת צילינדר
החלפת צילינדר

החלפת צילינדר ותיקון דלתות | עד 20 דקות הגעה | החלפת כל סוגי המנעולים 24-7 | בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל ורישיון מנעולן | ברשותי חוות דעת והמלצות מאלפי לקוחות באור יהודה והסביבה | פורץ רכבים | מנעולן תושב אור יהודה | חשוב שהמפתחות שלך יהיה בידיים בטוחות – מורשה רב בריח ומולטילוק | התקנת מנעול עליון (כספת) למניעת פריצות | יש לנו ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות מאז שנת 1999

באיזה מיקרה מומלץ להזמין מנעולנים באור-יהודה :

במאמר זה נתייחס לצילינדר לדלת, אדון במה כדאי לבחור ואתייחס לאיך ומתי מחליפים אותו.

מה הוא הצילינדר?

הרקע לנושא הוא שמנעול הצילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים שיש בעולם כולו. מנעול זה בנוי על עיקרון של צילינדר, גלגל שבאמצעות סיבוב המנעול נפתח.

הצילינדר מוחזק באמצעות מנגנון הנעילה. ללא המפתח הנכון והמתאים המזיז את הפינים, הצילינדר לא יסתובב והדלת לא תיפתח. אחד היתרונות הוא שניתן לייצר מפתח מסטר.

בעולם יש מגוון רחב של מנעולי צילינדר כגון: מנעולי תלייה, מנעולי דלתות, מנעולים לקטנועים ועוד סוגים רבים. כמובן שסוג המנעול ובטיחותו קשורים למנגנון שמפעיל את הצילינדר.

החלפת צלינדר
החלפת צלינדר

החלפת צילינדר – סוגי צילנדרים

בשוק כיום יש המון סוגי צילינדרים לדלתות הכניסה לבית, למחסן, לעסק, או אפילו לרכב.

תמיד כדאי לבחור את הטוב ביותר, דבר שמגן עלינו מפני גניבה, או פריצה לא רצויה לשטח הפרטי שלנו.

אבל כאן מדובר כמובן בעניין של תקציב, לא כל אחד יכול להוציא כמה מאות שקלים במקרה הטוב, על צילינדר איכותי, שיכול לעקב את ניסיון הפריצה ואף למנוע לחלוטין.

לכן חשוב לא לזלזל ובמידה ויש  תקציב – להשקיע. מומלץ כן להשקיע בחלק הזה של הבית ולחסוך במוצר אחר בבית.

אני אומר זאת גם בתור פורץ רכבים מורשה וגם בתור מנעולן מוסמך.

לעשה הרבה מנעולנים יאמרו לכם את אותו הדבר.

מתי רצוי להחליף צילינדר

המנעול שלכם קשה? נתקעים בכל פעם מחדש בניסיון להיכנס לבית? עוברים לדירה חדשה? אלו ועוד הרבה מקרים אחרים מסמנים  שבדיוק הגיע הזמן להחליף את הצילינדר או המנעול של הדלת הכניסה.

חשוב מאוד לדעת שכל פעולת פתיחת מנעול באופן לא תקין, עלולה להביא לנזק חמור גם לדלת עצמה ולהשאיר אתכם יום אחד מחוץ לבית.

לכן מומלץ לא להמתין עם תיקון הדלת ולהזמין מנעולן ברמת גן, או מנעולן בתל אביב, על מנת שלא תזדקקו לפורץ מנעולים , דבר שיעלה לכם עוד כסף שיכולתם לחסוך.

בעת מעבר דירה רצוי ללא ספק להחליף צילינדר לדלת, מכיוון שאתם לא יודעים מי גר לפניכם בדירה קודם לכן ובידי מי נימצא המפתח לדירה כעת..

גם במעבר לדירה חדשה רצוי להחליף צילינדר לדלת, לרוב המקרים לכל עובדי הפרויקט, יש את מפתח הדירה לכן רצוי להחליף צילינדר בכניסה לדירה חדשה.

דבר נוסף בואו לא נעשה לגנבים עבודה קלה לא להשאיר מפתח במקום הנראה לעין. בשיטות של היום צילום המפתח באמצעות הטלפון הנייד תאפשר בקלות לשכפל את המפתח.

לעולם אל תחסכו בצילינדר תשקיעו אפילו תתחייבו בתשלומים הגנבים היום מאוד משוכללים ופותחים צילינדרים פשוטים בשניות. אנא מימכם התקינו צילינדר בדרגת מיגון גבוהה. ושיקלו אף להתקין מנעול כספת עליון (ג'ואל)

מי שגר בבית משותף, לבקש מכל השכנים לדאוג שדלת הכניסה לבניין תהיה סגורה תמיד. במסגרת עבודתי כמנעולן בהרבה מקרים אנו נתקלים בדלת הכניסה לבניין פתוחה.

אתם יוצאים לחופשה ארוכה? דאגו להשאיר אור  דולק באחד החדרים או אפילו טלוויזיה דולקת ואף רדיו.

מנעול כספת עליון רב בריח – אחריות על כל עבודה I מוטי פורץ דלתות ומנעולים – מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים I שירות לכל סוגי הדלתות I חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך| שירות במסגרת אחריות עד 24 שעות | מחירים לפני מע"מ | השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי שכונות העיר |

חשוב לבחור מנעולן באור יהודה 24/7 כי הבטחון שלך בידיים שלנו!

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next