בס״ד

מנעול ביומטרי

מורשה רב-בריח ומולטילוק

                                             מנעול ביומטרי

התקנת מנעול ביומטרי על ידי מנעולן מורשה מיצאת צדיק

מנעול ביומטרי
מנעולן יצאת צדיק

מנעול ביומטר לדלת

מנעול ביומטרי זה הדור החדש של המנעולים. לא עוד נעילה באמצעות מפתח מותאם למנעול שחייב להיות בהישג יד וחייבים לתת אותו למי שרוצה לפתוח או לנעול את הדלת.

המנעול הביומטרי עובד בעזרת זיהוי טביעת אצבע כך שאפשר לדעת בדיוק מי השתמש בו ולתת הרשאה למשתמשים שונים. אפשר לתת הרשאה לפי שעות ולהוסיף\להוריד משתמשים.

למה צריך מנעול ביומטרי ? מנעול ביומטרי מונע בעיות של אובדן מפתח, גניבת מפתח מתיקים של ילדים, צורך בהשארת מפתח אצל עוזרת או אצל השכנים כי ניתן להוסיף אותם למנעול ולתת להם הרשאות לשעות מסוימות. עם מנעול כזה יש לנו מעקב מדויק של מי שנכנס ומי שיוצא מהבית.

יש מנעולים ביומטריים שניתן גם לחבר בצורה מאובטחת לטלפונים חכמים עם אפליקציה כך שניתן לפתוח את המנעול מרחוק כשצריך ולנהל הרשאות.

המנעול הביומטרי יכול להיות מותקן כמעט על כל דלת ורק אסור לו להיות חשוף לקרני השמש.

התקנת מנעול ביומטרי לא יכולה להתבצע לבד אלא חייבת להתבצע על ידי מנעולן מוסמך בעל אישור ממשטרת ישראל.

בתהליך ההתקנה המנעולן יחליף את מנגנון הנעילה ויוודא שהמנעול הביומטרי מתאים לדלת ב100%.

אחרי התקנת המנעול הביומטרי המנעולן ייתן הדרכה מקיפה לכל בני הבית על השימוש במנעול ועל הוספת או הסרת משתמשים נוספים.

אם יש בעיה אפשר להתקשר 24 שעות.

<>

ביומטרי מומלץ בהתקנה רק אצל מתקין מורשה ובאחריות מלאה.

אז מזה באמת מנעול ביומטרי ואילו דברים חשוב שתדעו?

ההתקדמות הטכנולוגית הביאה לפתחנו פתרונות נעילה רבים. ובהם הזיהוי הביומטרי או מנעול ביומטרי כמו שרובכם מכירים . (מנעול טביעת אצבע) עם זאת, רובם המוחלט של פתרונות הנעילה הביומטריים מבוססים על רכיבים פשוטים וזולים מאוד. שרמת האבטחה שלהם נמוכה ביותר.

הטכנולוגיה הביומטרית אכן בעלת תדמית יוקרתית ומאובטחת. וגם אנחנו באדיוס חשבנו בתחילה ליצור מנעול ביומטרי המבוסס על הטכנולוגיה של מנעול טביעת אצבע. הצוות שלנו, שמגיע כולו מהתעשייה הביטחונית. מצא שטכנולוגיית הזיהוי הביומטרית שמצויה בשימוש לציבור הרחב. לוקה בכשל ביטחוני.  היא ניתנת לפריצה בקלות ורגישה מאוד. מה שמוביל לאי זיהוי באחוזים גבוהים מאוד. האסימון נפל כאשר אחד המפתחים של המערכת לא הצליח להעביר את האצבע פעמים רבות. בסופו של דבר. קיבלנו מידע לפיו בקרב בני 13 ומטה ובני 55 ומעלה, הכשל גדל בעשרות אחוזים.

בניגוד לאמצעים הביומטריים. מנעולים ביומטריים הוא פתרון מושלם עבור בתים ועסקים. נשווה כעת את אמצעי הזיהוי של המערכות הביומטריות לאמצעי הזיהוי של מנעול חכם.

מהם הסוגים השונים של מנעול חכם?

אצלי במנעולן יצאת צדיק תוכלו למצוא בין המנעולים החכמים השונים: מנעולים שפועלים על בסיס חיישן קרבה שיגרום לפתיחת הדלת כשהחיישן נמצא פיזית במרחק מוגדר מראש מהמנעול. מנעול חכם שנפתח בעקבות הקשת קוד. יש גם את המנעולים שפועלים על ידי חיבור למערכת בית חכם ויפעלו כתוצאה מאוטומציות מוגדרות מראש. ויש את סוגי המנעולים שמנעולים שייפתחו על ידי פקודה מרחוק, מאפליקציה ייעודית או דרך שלט. היותר מוכרים אלה המנעולים החכמים שנפתחים על ידי זיהוי טביעת אצבע ואפילו מנעולים שנפתחים בעקבות זיהוי פנים או זיהוי רשתית. ברוב הפעמים, מנעול חכם יכלול כמה מהאופציות המוצעות מעלה: לדוגמה, מנעול קוד שנפתח גם על ידי חיישן קרבה וגם על ידי פקודה מהאפליקציה, או מנעול שיפעל גם בעזרת מנגנון מכני לגיבוי – אופציה שמתאימה לשומרי שבת שרוצים להשתמש במנעול טביעת אצבע.

איך פועל בעצם מנעול חכם?

אז ככה זה מתנהל יש לנו את המנעול החכם שמתבסס על מערכת נעילה חשמלית. ואז הצילינדר מסתובב או שלשונית הדלת משתחררת כאשר פקודה מסוימת נקלטת במערכת החשמלית של המנעול. הצילינדר החכם יוחדר מצדה הפנימי של הדלת כדי למנוע פריצה למערכת. אלה הם המערכות הטובות ביותר ומומלצות בשוק החופשי.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next