בס״ד

פורץ מנעולים

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ מנעולים זוכה יצאת-צדיק מ- ₪99 | ללא נזק 20 דקות אצלך!

פורץ מנעולים ? כנראה שאתם חייבים את מוטי הצדיק זה הזמן להזמין את מוטי  מנעולן שעובד 24 שעות והשתתף בתוכנית "יצאת צדיק" שיפתור לכם את הבעיה במהירות המרבית ובמינימום נזק. זמין עכשיו: 050-9555768

החלפת מנעול ע"י יצאת צדיק כי חשוב לבחור נכון…

מילים קשורות: פורץ מנעולים 24 שעות | פורץ מכוניות

פורץ מנעולים

המחירים של פורץ מנעולים הוגנים ובלי תוספות מיותרות!

 הדלת לא נפתחת? המפתח נישבר? המפתח אבד? האוטו ננעל?

פורץ מנעולים הטוב ביותר בארץ יפתור לכם את הבעיה במיומנות ובשיטות מיוחדות שיזרזו את הפריצה.  לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות 

יש לנו את האמצעים המתקדמים ביותר לפריצה מנעולים כך שלא נגרם נזק נוסף. אל תנסו לפרוץ לבד !

פורץ מנוסה מכיר את כל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה שיש

בשוק. במקרים רבים הוא ידע לפתור את הבעיה בלי להוסיף נזק.

פריצת מנעולים
פריצת מנעולים

                                                        מחירון של פורץ מנעולים

המחירים של פורץ מנעולים הוגנים ובלי תוספות מיותרות!

ביקור של פורץ מנעולים החל מ ₪99
ביקור של פורץ מנעולים במרכז החל מ ₪99
ביקור של פורץ מנעולים בצפון החל מ ₪99
ביקור של פורץ מנעולים החל מ ₪99
התקנה של מנעול עליון החל מ ₪450
החלפה של מנגון רב-בריח החל מ ₪450
התקנת סגר ביטחון לדלת החל מ ₪199
פריצה של דלת פלדלת החל מ ₪199
פריצה של צילינדר פשוט החל מ ₪149
פריצת דלת עץ החל מ ₪149
פריצת דלת טרוקה החל מ ₪149
פריצת רכב החל מ 199 ₪

מנעולן מקצועי יודע לפרוץ כל דבר ללא נזק, לדוגמא:

– פריצה של דלתות

– פריצות כספות

– פריצת מכוניות

– פריצת מנעולים מכל הסוגים

– ועוד

פורץ מנעולים יצאת צדיק

אז אם אתם מחפשים פורץ כל מנעול ודלת או מנעולן בכיר יצאת צדיק מוטי פועל מזה שנים רבות בתור פורץ מנעולן ודלתות בפריסה ארצית.

הניסיון העשיר שלי מקנה לי את היכולת לפרוץ לכל דלת ולא הישנה ביותר וגם המסובכת ביותר ברמה הכי גבוהה שיש כיום גם מבחינת המכשור.

שרותיו של מוטי חרטו על דגלם את טובתו של הלקוח. אני מוטי פורץ מנעול מעוניין לתת לכם את השירות המלא ואת הכיסוי המלא לכל המקרים כולל שכפול מפתחות, פריצה לדלתות וכדומה. בשבילך מנעולן, בשבילינו אחריות לשמה אז חשוב לבחור נכון מנעולן יצאת צדיק מוטי 050-3939319

למה לבחור במוטי פורץ יצאת צדיק

אמנם לא חסר מנעולנים שיבואו ויפרצו את דלת ביתך לאחר שהמפתח הלך לאיבוד,

אך רק מוטי מנעולן ופורץ מנעול יצאת צדיק מספק שירות איכותי, לבבי אישי ואדיב שיפתרו את בעיית המנעול בכל רגע נתון ובכל שעה 24-7.

כי אם איכות, מקצועיות ושירות לא מתווכחים. התקשרו עכשיו אם אתם זקוקים לשירותי פריצה ותוכלו ליהנות משירות מלא באחריות. אני מחכה לטלפון שלכם: 050-3939319 מוטי

 מתי יהיה הכי כדאי להחליף מנעול ולקרוא לפורץ מנעולים?

א. במקרה של פריצה- כן זה נשמע קצת טריוויאלי אבל בכל זאת, במקרה בו הדלת שלכם נפרצת יש סיכוי שהגנב ישכפל את המפתח או לחלופין ירצה לגנוב שוב.

במקרה בו לא החלפתם מנעול הסיכוי לפריצה גבוה יותר.

ב. במידה ונכנסתם לנכס חדש- כן כן, רוב הפעמים אנחנו לא חושבים על זה. אז קודם כל איזה כיף ומזל טוב לכבוד הבית החדש!

אך בייחוד בתקופות כאלה גנבים עלולים לנצל את זה ולנסות לפרוץ. לכן, שימו לב שאתם מאבטחים את הבית היטב.

ג. במקרה בו המנעול גורם לתקלות יש להחליף אותו. לעיתים אם משמנים את המנעול זה עלול להספיק אך במידה ושימנתם וזה עדיין לא טיפל בבעיה, יש לשקול החלפת מנעול.

ד. במקרה בו המפתח נשבר בתוך המנעול, גם אם תיקנתם והוצאתם אותו סביר להניח שנותרו שברים במנעול ולכן יש להחליף את כולו.

ה. שימו לב כי לאחר 5 שנים יש להחליף מנעול, המנעולים עלולים להתיישן. מנעולים בעלי מנגנון ישן נחשבים לקלים לפריצה ולכן גנבים יעדיפו לפרוץ במקומות כאלה ולא אחרת.

ו. במקרה בו המפתח אבד- קורה לנו הרבה שמפתח נאבד ובמצבים כאלו אנחנו לא תמיד חושבים על המנעול והאם כדאי להחליף כי זו טרחה עבורנו אך שימו לב כי דווקא במקרה כזה הסיכוי שמישהו ימצא אותו קרוב וירצה לפרוץ גבוה, לכן שימו לב.

אז אחרי שמנינו את הסיבות בגינן יש להחליף מנעול, תהיו ערניים לסביבתכם ושימו לב תמיד לנקוט בצעדי בטיחות ואם אתם לא בטוחים? תמיד מוזמנים להתייעץ איתנו!

פורץ מנעולים  ופריצה של רכבים

פורץ מנעולים  יכול לסייע בפריצה לרכב שלנו כאשר אנחנו או אחד הילדים שלנו תקועים ברכב.

אחד הדברים הכי לא נעימים שיכולים לקרות לכל אחד הוא מצב בו הרכב ננעל כאשר המפתחות בתוך הרכב ואין דרך לפתוח את הרכב.

במצב בו אחד הילדים שלנו או הכלב שלנו נעולים בתוך הרכב מומלץ לא לחכות למנעולן מקצועי שיגיע ופשוט להזמין את מכבאי האש שיפרצו לרכב שלנו – זה יכול להיות הבדל של חיים ומוות במיוחד בימים בהם מזג האוויר חם מאוד.

פורץ מנעולים   ופריצה של דלתות בית

פורץ מנעולים  יוכל לבצע גם משימות של פריצת דלתות של בתים או משרדים.

כאשר מסיבה כל שהיא הבית שלנו או המשרד שלנו נעולים ואין לנו יכולת לפתוח אותם – פנייה לפורץ מנעולים מקצועי יכולה לסייע לנו לפתוח את הדלת.

בלאי של חומר או התיישנות שלו כמו שיש בהרבה בתים ומשרדים בתל-אביב בהם הדלתות ישנות מאוד יכולים לגרום לכך שהמנעול יתפורר או ישבר.

כאשר המנעול של דלת המשרד או הבית שלנו נשבר או נסדק ואין לנו יכולת לפתוח אותו לבד – אנחנו חייבים להזמין מנעולן מקצועי שהוא גם מנעולן  מומחה בשביל שהוא יסייע לנו לפרוץ את המנעול ולשחרר את הדלת.

מנעולן ופריצה של כספות

מנעולן  יכול לסייע לנו גם בפריצה של כספות. פריצת כספות היא תחום התמחות ייחודי של מנעולנים מסוימים. פריצה של כספת דורשת עבודה מדויקת מאוד ועדינה.

כאשר אנחנו יורשים כספת מבן משפחה שהלך לעולמו או כאשר אנחנו שכחנו את הקוד לכספת הפרטית שלנו אין לנו ברירה אחרת מלבד לשכור מנעולן  שיסייע לנו לפתוח אותם.

פתיחת הכספת היא פעמים רבות צעד חיוני וחשוב מאוד וכדאי לא לדחות זאת.

איזה תכונות מקצועיות חשוב שיהיו לפורץ מנעולים?

מנעולן  יכול להיות בעל מקצוע טוב, במיוחד כאשר יש לו את התכונות הבאות:

  • אמינות
  • מקצועיות
  • ניסיון
  • אדיבות

חשוב מאוד לשכור את השירות של מנעולן שיודע לתת שירות אדיב ומקצועי. כאשר אנחנו שוכרים פורץ מנעולים מסוים חשוב שנרגיש שאנחנו יכולים לסמוך עליו.

פריצה של כספות היא נושא רגיש וחשוב לתת רק לפורץ כספות מומחה לפרוץ את הכספת הפרטית שלנו.

למה חשוב לשכור רק פורץ מנעולים שיש לו תעודת יושר?

כאשר אנחנו רוצים לשכור מנעולן בתל אביב, כדאי לשכור אך ורק מנעולן שיש לו תעודת יושר.

פורץ או מנעולן שאין להם תעודת יושר – הם לא באמת מנעולנים.

הייחוד של תעודת היושר הוא בכך שהיא גורמת ללקוחות להרגיש בטוחים במאה אחוז שהמנעולן שהם מכניסים הביתה או לא עבריין או עבריין לשעבר.

פריצת מנעולים היא נושא רגיש מאוד וחשוב מאוד לבחור לשכור אך ורק איש מקצוע שאנחנו יכולים להרגיש בטוחים שאנחנו סומכים עליו.

בסופו של דבר, חשוב לשים לב טוב מאוד איזה בעלי מקצוע אנחנו שוכרים ובמיוחד איזה פורצי מנעולים אנחנו בוחרים לשכור.

הכנסה של בעל מקצוע לבית או לעסק שלנו מצריכה מאתנו להרגיש בטוחים והיא דורשת מבעל המקצוע לתת שירות טוב.

ככל שנקבל שירות טוב יותר ומטיב יותר – כך נוכל לדעת שבמקרי חירום נוספים יש לנו כתובת לפנות אליה של פורץ מנעולים אמין שניתן לסמוך עליו.

ניתן לסמוך על בעל מקצוע לפי איכות העבודה שלו וגם לפי היחס האישי שהוא נותן לנו.

   איך נבחר נכון פורץ מנעולים?

אני תמיד אומר שאחד הדברים הראשונים שעליכם לוודא ולבדוק. גם אם נגיד והיה מקרה חירום. קודם כל אני מציע לבדוק האם למנעולן שהזמנתם מקצוען אמיתי. והאם קודם כל ברשותו יש תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. כי בואו נחשוב על זה ביחד. הזמנתם למבצר הכי חשוב שלכם שהוא הבית שלכם. אתם נותנים אמון באדם שעד לאותו הרגע אתם לא מכירים. שיפרוץ את ביתכם או את  רכבכם. וחס ושלום אותו המנעולן הוא נוכל. ולצערי קרו כבר מקרים כאלה בעבר. ואז אם המפתח יגיע לאדם הלא נכון בזמן הלא נכון. הפריצה הבאה לצערי. ובמיוחד לצערכם תהיה רק עניין של זמן. ובשביל למנוע זאת חשוב. להקפיד שאתם מזמינים מנעולן פורץ מנעולים שהוא קודם כל אדם ישר. אמין ובעל תעודת מנעולן מקצועי. ובעל תעודת יושר ממשטרת ישראל ללא עבר פלילי.
השירותים שמציע פורץ מנעולים כולל בדרך כלל. פריצת מנעולים לבית, החלפת מנעול לדירה, פריצת דלתות. פריצת רכבים וכדומה.  אצלי השירות של 24/7. לכן אל תהססו להתקשר אלי מנעולן פורץ מנעולים יצאת צדיק והגיע במהרה.
במידה ואם הייתם צריכים להזמין פורץ מנעולים למנעול הבית. קחו בחשבון שיש לבצע קדיחה והחלפת צילינדר. אז לא להיבהל מהרעש גם בשעת לילה מאוחרת. במידה ומדובר בפריצת רכב פורץ ותיק ומקצוען יפרוץ את הרכב בתוך מספר דקות בלבד, ויעשה את העבודה ללא פגיעה ברכב או נזק מיותר.

צריכים פורץ מנעולים מקצועי באזור?

צריכים להזמין מנעולן ? לפי אילו מאפיינים כדאי לכם לשכור אותו? כדאי לשכור מנעולן לפי
המאפיינים הבאים:
– רמת האמינות שלו
– רמת המקצועיות שלו
– ההכשרות המקצועיות שהוא עבר
– הניסיון המקצועי שלו
אם אנחנו נמצא מנעולן שעונה על כל הדרישות האלו – נוכל ליהנות משירות מעולה ומקצועי מאוד.
חשוב מאוד לשים לב לבחור מנעולן שלא מדבר סתם באוויר אלא יודע מה הוא עושה ויש לו באמת
ניסיון מקצועי ואיכות עבודה מוכחת לאורך תקופת זמן משמעותית.

 מה תקציב הפרסום של פורץ מנעולים 24 שעות צריך להיות?

המפתח להצלחה בעולם העסקים הוא לדעת בדיוק כמה אתם מכניסים וכמה אתם מוציאים. כך פורץ מנעולים 24 שעות צריך לדעת בדיוק כמה הוא מוציא על דלק או כמה הוא מכניס מכל קריאת שירות שיש לו. אנו רוצים להתמקד בתקציב הפרסום של מנעולן ולשאול כמה הוא צריך להיות.
אם כן הדבר תלוי בכמה אתם מכניסים ואתם צריכים לגזור את ההוצאה על פרסום משאר ההוצאות שלכם ולהציב את כל אלו אל מול ההכנסות שלכם. כך תבטיחו כי ההוצאה שלכם תהיה הגיונית ולא תפשטו את הרגל בגללה ומנגד כך תבטיחו כי ההוצאה על פרסום תשיג לכם לקוחות חדשים וזה כמובן קריטי לכל עסק בטח למנעולן.

האם פורץ מנעולים 24 שעות צריך לפרסם באונליין לבד?

אז בואו נישאר בגזרה של פרסום אונליין ונשאל האם פורץ מנעולים 24 שעות צריך לפרסם לבד באונליין או שמא כדאי לו לפנות אל חברת פרסום המתמחה בכך? אם כן אנו חייבים לציין כי פרסום עצמאי הוא אופציה מעולה מכיוון שזה קל מאוד להבין כיצד לעשות זאת.
אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי פרסום אונליין לוקח זמן וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. אם הפרסום לוקח לכם זמן עם לקוחות ואתם מפסידים בגללו עבודה הרי זה ברור כי אתם צריכים להעביר את העבודה למישהו אחר. העלות של חברת פרסום לא תהיה בשמיים ואתם צריכים לעשות את החשבון האם כדאי לכם לעשות זאת או לא.

מוטי פורץ מנעולים מקצוען!

בעולם המנעולנות, ישנם מקצוענים שמתמחים בפתיחת מנעולים ובפעילויות הקשורות לביטחון ולתיקונם. אחד מהם הוא מוטי המנעולן, המכונה בעולם המקצועי כמומחה בפורץ מנעולים. מוטי המנעולן הוא בעל העסק שספק מגוון שירותי מנעולנות ברמה הגבוהה ביותר.

פורץ מיומן יכול לספק פתרונות מקצועיים במגוון סיטואציות. הוא מיומן בטכניקות פתיחת מנעולים בצורה לא אלימה ובצורה שאינה פוגעת במנעול או בפתרון הבעיה. בנוסף, פורץ מיומן יכול לספק שירותים כמו החלפת מנעולים, התקנת מנעולים חדשים, שיפוץ מנעולים ועוד.

אחד היתרונות של לסתור שירותי פורץ הוא זמינותם הגבוהה. במקרה של אובדן מפתחות או נעילה שלא ניתן לפתוח, מוטי המנעולן יכול להגיע למקום במהירות ולפתור את הבעיה בצורה מהירה ומקצועית. הוא מבין את החשיבות של הזמן והביטחון ללקוחותיו ומתחייב לספק שירות מקצועי ומהיר.

בחירת מוטי המנעולן כפורץ מנעולים מוכשר היא בחירה חכמה. הכישורים והידע שלו בתחום יכולים להבטיח שתקבל את השירות הטוב ביותר ותוכל להרגיש מובטח ומאובטח עם המנעולים שלך.

לסיכום, מוטי המנעולן הוא בחירה מומלצת כפורץ מנעולים מקצועי. המומחיות, הזמינות והידע שלו מבטיחים שתקבל את השירות המקצועי הכי טוב עבור כל צרכיך המנעולנים.

                                         תכנון המפתח להצלחה של פורץ מנעולים 24 שעות

אם אתם רוצים להיות פורץ מנעולים 24 שעות או אם אתם כבר פורץ מנעולים אתם חייבים להבין כי המפתח להצלחה שלכם הוא תכנון מדויק ואיכותי. עליכם להבין כי אתם צריכים לדעת כמה לקוחות יהיו לכם בחודש.
אתם צריכים לדעת כמה הוצאות יהיו לכם בחודש בין אם זה דלק או הוצאה על כלי עבודה. רק תכנון מדויק כל חודש וכל שנה יבטיחו כי אתם תרוויחו כמו שצריך ולא תיקלעו לבור כספי.

                                               האם למנעולן כדאי לקנות רכב יד שנייה?

אין ספק כי פורץ מנעולים 24 שעות לא יכול לעבוד ללא רכב ורכב זה אולי הדבר הכי חשוב לפורץ מנעולים. על רקע זה עולה השאלה האם למנעולן כדאי לקנות רכב יד שנייה? אם כן הדבר תלוי בשאלה איזה רכב יד שנייה אתם קונים.
אנו חייבים לציין כי על רכב חדש רוב הסיכויים שנשלם פחות כסף על טיפולים ותיקונים. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי רכב חדש מאבד הרבה מאוד מן השווי שלו וזה גם משהו שאנו צריכים לקחת בחשבון כאשר אנו מתלבטים האם לקנות רכב חדש או רכב יד שנייה. בכל מקרה אל תקנו רכב יד שנייה ללא בדיקה שלו במוסך לפני הקנייה שלו.

                                      האם למנעולן כדאי לקנות כלי עבודה יד שנייה?

באותה נשימה אנו חייבים לשאול האם פורץ מנעולים 24 שעות צריך לקנות כלי עבודה יד שנייה או חדשים? אם אתם קצרים בכסף קנו כלי עבודה ישנים אך וודאו כי הם איכותיים ועדיין עובדים כמו שצריך.

מנעולן – מקצוע חשוב לחירום

בעת שכחת מפתחות או שמנעולך תקע, פורץ מנעולים הוא האדם שאתה צריך. מיומנות זו, שמתרכזת במדע המנעולים, היא לא משהו שאפשר ללמוד במהלך הלילה. זה מצריך שנים של ניסיון ולמידה, כמו גם משלב נכונות לעבודה בשעות הלא רגילות ובתנאים מורכבים. בעצם, כאשר אתה במצוקה, פורץ מנעולים הוא הגיבור שלך.

"פורץ מנעולים בתל אביבפורץ מנעולים תל אביב                  פורץ מנעולים רמת גן

"<yoastmark

050-3939319 מוטי

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next