בס״ד

פורץ רכבים

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ רכבים

פורץ רכבים בהמלצת יצאת-צדיק מ-₪99

מרדכי פורץ רכבים 24/7 הכי קרוב אליך: 050-3939319

מנעולן
פורץ רכבים מהתוכנית יצאת צדיק

 מנעולן כל סוגי הרכבים 100% ללא נזק | מגיע עד 20 דקות | פריסה ארצית | ברשותי תעודת יושר ממשטרת ישראל ורישיון מנעולן | חוות דעת והמלצות ממאות לקוחות באתר | שיחזור מפתח לכל הרכבים

                      פורץ רכבים מזמינים כשיש בעיות עם המנעול של הרכב לדוגמא:

-הרכב ננעל

-המפתח תקוע בסוויץ'

-הדלת לא נפתחת

ניגמר המצבר ואין חשמל ברכב

בעיה חשמלית

מכסה מנוע תקוע תקול

פורץ משאיות

פורץ קטנועים ואופנועים

פורץ-רכבים
מנעולן יצאת צדיק

איזה סוג רכבים אנו פורצים? 

אאודי, אולדסמוביל, אלפא רומיאו, אם גי (MG), ב מ וו, קרייזלר, רובר, ביואיק, גיאו (Geo), דודג, דייהו, סיטרואן, דייהטסו, הונדה, טויוטה, שברולט, יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, אוטוביאנקי, מאזדה, מיני, מיצובישי, אוסטין, אופל, אינפיניטי, מרצדס, ניסאן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, וולוו, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, לנציה, לקסוס, פיאט, פיגו, קדילאק, קיה, רנו, ודגמים נוספים שלא מוזכרים כאן. מוזמנים ליצור קשר בכל מקרה ונשמח לעזור 050-3939319

מעולן פורץ

אודות פורץ רכבים יצאת צדיק

פורץ רכבים יצאת צדיק בעל מיומנות, ניסיון. וידע איך לטפל בכל מקרה מבלי לגרום עוד נזק לרכב. לא צריך להילחץ, פורץ רכבים, מנעולן רכב 24 שעות ביממה. יגיע עד 20 דקות ממתן ההזמנה, וייחלץ אותכם ללא נזק, ובמהירות המרבית בעזרת מכשור מהמתקדם בעולם. אנו עוסקים בתחום למעלה מ- 20 שנות ניסיון. מה שמעניק לנו ידע רב בפריצת רכבים מכל סוג שהוא. וכל שיטות הפריצה גם של הרכבים המתקדמים בעולם, במינימום זמן וללא נזק כלל.

פורץ רכבים מורשה

חשוב לדעת חובה שפורץ רכבים שמגיע אליכם יהיה בעל אישור ממשטרת ישראל. על מנת שנדע שאותו פורץ רכבים שמגיע לפרוץ את רכבכם. לא ישתמש במידע שיש לו על רכבכם לאחר הפריצה. 

מתי נזמין פורץ רכבים ?

– כשמפתח בתוך הרכב והרכב נעול

– כשמפתח הרכב אבד

– הסוויץ' לא מסתובב והרכב לא מניע

– הדלת לא נפתחת

– מכסה המנוע תקוע

– החלפת קוד לרכב בחשש שמישהו העתיק את המפתח

– המכסה האחורי של הרכב נעול

– הילד ננעל ברכב

בכל נסיבות אלה ניידת שירות שלנו תגיע אליכם עד 20 דקות. ותפתור לכם את הבעיה באחריות ומקצועיות ללא דופי.

איך פורץ רכבים מבצע את פתיחת הרכב?

פורץ רכבים
פורץ רכבים

תחילה יגיע פורץ רכבים יצאת צדיק אליכם. יודע את זהותכם וכי הרכב בבעלותכם בעזרת תעודה מזהה ורישיון רכב. רק לאחר הזיהוי פורץ הרכבים שלנו, יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב ושנת הייצור כמובן. ישנם 2 שיטות עיקריות לפריצת רכב. השיטה הראשונה והסטנדרטית בדרך כלל מתבצעת בעזרת כרית. ובה פורץ רכבים יצאת צדיק יפריד את הדלת מהמשקוף בזהירות ומקצועיות. יכניס מוט ברזל או כלי מיוחד אשר בעזרתו ידוג את המפתח או לחילופין. ילחץ על כפתור הפתיחה ויפתח את הדלת הרכב הנעול.

כמובן שזה מתבצע באמצעות מכשור ומקצועיות מרבית אשר מונע נזק ברכב, למעט אפשרות של שינוי איזון וואקום ברכב הנפרץ אך נדיר. כיום קיימות מערכות נעילה ואזעקה משוכללות לרכב, וקורה שהרכב ננעל באופן אוטומט כשיצאתם מהרכב מתסכל? אבל בשבילכם יש רכב ממנעולן יצאת צדיק. בעולם קיימים מגוון של כלי פריצה לרכב כעת נתמקד בכלים הפופולאריים שהם: סרגל פתיחה, מוט פתיחה, וכרית ניפוח. במכוניות הישנות היה המנעולן פורץ רכבים מכניס את הסרגל בין הזכוכית החלון לגוף הדלת, ומושך את המוט שנועל את הדלת.

היום פעולה זאת אסורה בתכלית האיסור מהנימוקים הבאים: בדלת הרכב המודרני קיים חיווט לערכת הרמקולים, וחיווט למערכת הנעילה המרכזית של הרכב, וחיווט לחלונות החשמל שכיום קיים גם חידוש כריות אויר בדלתות, אם נחדיר את הסרגל בשיטה הישנה הנו עלולים לגרום לנזק ברכב, ואני כמנעולן שעבד אצלכם במקום יצטרך לשאת בתוצאות הנזק. לכן בשעת הפריצה לרכב כפורץ רכבים מקצועי, אשתמש בכרית ניפוח החדיר אותה במשקוף הדלת ואנפח, כך נוצר רווח להכנסת הסרגל במקרה של נצרה באדן החלון או מוט פתיחה, במקרה שהנצרה בידית של הדלת הפנימית. כמובן שיש אפשרות לדוג אם מוט הפתיחה אם המפתחות אם הם מונחים על הכיסא או בסוויץ'.

חשוב לדעת כדאי לבחור נכון כי פריצת רכבים יכולה אף להציל חיים

חייגו ונגיע תוך 20 דקות לפתוח את רכבכם ללא נזק! באחריות!

מאמר על פורץ רכבים איך לחלץ מפתחות מהסוויץ':

החל משנת 1977 החלו רוב יצרני הרכב להתקין לחצן האקס סורי בשרוול מתנע הרכב. בכדי שיהיה אפשרי לחלץ את ראש הסוויץ' מבלי לפרק את כל המכלול הסוויץ'.

במכוניות היפניות והקוראניות במרביתם יהיה כתוב על הסוויץ' בחזית כניסת המפתח. האותיות A/C/C יש לפעמים שחור כניסת האקססורי, יהיה מוסתר על ידי האבזור שמסביב להגה כגון: ידית המגבים, או האורות אבל הוא תמיד נמצא שם. במקרה של תוספת על הסוויץ' כגון: תזכורת המפתח וזה שמרכיבים את המנוע וסוויץ", מזמזם או נעילת אלקטרו מגנטית בשרוול הסוויץ'. שמשתחרר אם הכנסת ההילוך, לפרקינג למצב חניה P.

יכול להיות האקס סורי יהיה מבוטל ובכל מיקרה קודם להוצאת ראש הסוויץ'. יש לפרק בזהירות את האנטנה כפורץ רכבים מקצועי בלבד, של האימובילייזר המקורי.

התהליך של הוצאת ראש הסוויץ' הינו פשוט מסובבים את המפתח למצב האקס סורי, ולוחצים על מתג או חור האקס סורי עם מברגון, ומושכים את ראש הסוויץ' החוצה, במקרה של חוסר מפתח ישנה אפשרות לקדוח את לחצן האקס סורי ולחלץ את ראש הסוויץ".

פורץ רכבים 24 שעות 

זה קורה לפחות פעם בחיים ששוכחים את המפתחות בתוך הרכב, והרכב ננעל אוטומטית, אל תרגישו לא בנוח ותכעסו על עצמכם זה לא יעזור, מה שיכול לעודד אתכם שישנה חברה שמספקת שירותי פריצה מתקדמים לענייני הרכבים מכל הסוגים והחברות. אז ברוך הבא אל מוטי מנעולן מיצאת צדיק… הנו  במנעולן יצאת צדיק פורצים את כל הרכבים, מכל החברות בישראל ובעולם, בכלל ומכל שנות הייצור גם החדישים ביותר שעובדים בצורה שונה ומשוכללת.

לחברתנו מנעולן יצאת צדיק ידע וניסיון שנצבר במשך25 שנות עבודה דבר שמעניק לנו ניסיון רב בתחום המנעולים והרכב. ברשותנו בגלל השירות האדיב והרצון לספק כל לקוח לפי דרישותיו המקצועיות, כאשר אלפי לקוחות מרוצים שיודעים על-מי ניתן לסמוך בזמן אמת ועד כמה זה חשוב לקבל עבודה מקצועית, ואמינה כשמדובר ברכוש כל-כך יקר שהוא בעצם הדבר שהכי קרוב לליבנו.

במנעולן יצאת צדיק מחלקת רכב, וקטנועים, אנו נספק לכם במומחיות וברמה מקצועית של מנעולן מורשה ומומחה את כל השירותים לרכבכם כגון:

נתקן ונתקין אימובילייזר בכל סוגי הרכבים, נפרוץ לכם את הרכב בשעת הצורך ללא נזק כלל, ננטרל את האזעקה במידה והיא לא מתנתקת משלט הרכב במומחיות ויסודיות, נשחזר מפתח שאבד במידה ויש לכם מפתח חילופי או שצריך לשחזר מפתח ממנעול הרכב הקיים,

הנו יכולים גם לתקן סוויץ' מקולקל או מפתח שתקוע בדלת או בסוויץ' הרכב התקול- בקיצור הכל ברמה הגבוהה ביותר!

כבר הגיעה סוף השבוע והבת המתוקה שלכם באה הביתה לסוף שבוע רגוע מהצבא. כל הדלתות של הרכב תקועות והן מחכות מחוץ לאוטו חסרות אונים.

מה תעשו? איך אתם יוצאים מהמצב הלא נעים הזה? איך אתם עוזרים לבת שלכם ולחברות שלה. אתם חייבים פורץ רכבים אמין ומקצועי שיגיע בהירות אליהן ויפרוץ את הרכב כך שהן יוכלו לחזור בשלום.

אפילו בשעות לא סבירות, מרדכי המנעולן לוקח תעריפים נוחים ושווים לכל כיס.

האם פורץ רכבים הוא מקצוע לגברים בלבד?

אין ספק כי אחת המהפכות החשובות ביותר שידעה המאה ועשרים היא המהפכה הפמיניסטית. אך כפי שמי טו לימדה אותנו יש עדיין מקום רב לשיפור במאה העשרים ואחת. כך למשל בעולם מתוקן השאלה האם פורץ רכבים הוא מקצוע לגברים בלבד. אין לה מקום בעולם תקין. ובכל זאת רצינו להעלות אותה כאן. מכיוון שיש עדיין אנשים אשר חושבים כי מנעולן זה מקצוע רק לגבר.
אם כן אתם ואתן צריכים לדעת כי יש גם מנעולנים נשים. נשים יכולות להיות מנעולנים מעולים בדיוק כמו גברים. לכן אם נתקעתם עם האוטו אל תהססו להזמין מנעולנית (וסביר להניח שהיא תהיה מעולה אם היא שרדה במקצוע גברי זה). ואם אתן נשים אל תהססו ללמוד מנעולנות מכיוון שאתן יכולות לעשות הכול אבל הכול.

האם פורץ רכבים צריך משרד?

היה והמנעולן מנהל עסק עם כמה מנעולנים והוא צריך לנהל אותם כל הזמן בהחלט יתכן כי הוא יצטרך משרד. ככל שאתם גדלים יותר כך הסיכוי שתצטרכו משרד הולך וגובר ולכן אם אתם גדלים אתם צריכים לקחת בחשבון את ההוצאה על המשרד ולראות כי שווה לכם לגדול עד כדי הפעלת משרד. תמיד תחשבו על העתיד כאשר אתם מנהלים עסק גם כאשר זה נוגע אל השכרת משרד.

בטיחות ערך עליון אצל פורץ רכבים

יש הרבה דברים חשובים אצל פורץ רכבים כמו המכשור שלו או הלקוחות שלו אך הדבר החשוב ביותר שצריך להקפיד עליו. בעת פריצת רכב או דלת לצורך העניין זה נושא הבטיחות.
קודם כל המנעולן צריך להקפיד לא לפגוע בעצמו מכיוון שזה יכול להיות אסון. שנית כל, המנעולן צריך להקפיד לא לפגוע באנשים סביבו. הדבר הראשון אשר מלמדים בקורס מנעולנים זה הנושא של בטיחות וזה משהו שפשוט אבל פשוט אסור לכם להתפשר עליו. ככל שהמנעולן יהיה יותר טוב כך הוא ישמור יותר על בטיחות ולכן תמיד כדאי לכם להזמין את המנעולן הטוב בשוק.

האם יש הבדל בין פריצה לרכב יוקרה ובין פריצה לרכב רגיל?

לכן על המנעולן שאתם מזמינים להיות מומחה לרכבי יוקרה בכדי להבטיח כי הוא לא יגרום לרכב שלכם נזק. בכל מקרה כדאי לוודא לפני שאתם מזמינים את המנעולן שיש לו ביטוח על העבודה שלו וכך גם אם יגרם נזק לרכב היוקרה יגיע אלינו פיצוי ולא נצטרך לשלם בעצמנו. כמובן שהכי חכם זה להזמין מנעולן מומחה שלא יגרום נזק לרכב יוקרה או לרכב רגיל.

כיצד אצליח לא להינעל מחוץ לרכב?

לפני שאתם מזמינים פורץ רכבים אנו מציעים לכם לעשות כל מאמץ בכדי לא להינעל מחוץ לרכב. בטלו את הנעילה האוטומטית לרכב. צאו תמיד עם המפתח אם אתם יוצאים מחוץ לרכב. וחשבו עשר פעמים לפני שאתם סוגרים את הרכב ומשאירים את המפתח בפנים.

התקשרו ונגיע אליכם תוך 20 דקות לפרוץ את רכבכם. לפרטים – מוטי פורץ רכבים 050-3939319

אחריות על כל עבודה I מוטי פורץ דלתות ומנעולים מיצאת צדיק

מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים I שירות לכל סוגי הדלתות I חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך|

שירות במסגרת אחריות עד 24 שעות | מחירים לפני מע"מ |השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל הארץ

הבחירה בי היא בטוחה בהצלחה!

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next