בס״ד

תיקון דלתות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

תיקון דלתות

מרדכי המנעולן תיקון דלתות 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

תיקון דלתות
תיקון דלתות מהתוכנית יצאת צדיק

  פורץ דלתות ומתקין מנעולים | 20 דקות הגעה | מנעולן מקצועי לתיקון דלתות מומלץ ע"י רב בריח | מנעולן ברישיון ותעודת יושר ממשטרת ישראל | חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות מורשה רב-בריח ומולטילוק

לפרטים 050-39-39-319

תיקון דלתות רב בריח – "עשה זאת בעצמך" 

שירות תיקון דלתות

לפניכם מדריך של מנעולן יצאת צדיק. במידה ואתם מחשיבים את עצמכם לכאלה שיש לכם את זה בידיים. מומלץ לקרוא היטב את המדריך. כמובן שאני מוטי מנעולן מיצאת צדיק לא אחראי לנזק שיגרם לכם כתוצאה מייעוץ. או מקריאת המדריך הזה. המטרה שלי היא לעזור לכם בבעיות קטנות ולא מורכבות בדלת שיחסוך לכם דמי ביקור של טכנאי. שנע עד 250 שח לביקור.

כמובן כמו כל דבר שמצריך תיקון ובמיוחד תיקון דלת פלדלת. דורש כמובן התמחות מסוימת. למרות שכן שרוב הדלתות שלנו בבית אצלנו. ואצל החברים או שכנים ובני המשפחה בביתם נראות לנו אותו הדבר.

אבל הדבר לא כך. כל דלת מגיע עם מנגנון שונה. מה שמצריך ידע מקצועי לתיקון הדלת. במידה והבעיה היא משהו קטן אני ינסה לעזור לכם. במדריך שתקראו כאן בהמשך.

לרוב המנגנונים הפנימיים שבתוך הדלת שונים. פתיחת הפלטות החיצוניות. פרזול הידיות מה שמצריך פתיחה שונה, אורך ורוחב הבריחים. ואפילו לפעמים הצילינדרים. אשר מפעילים את המנגנון אורכם מותאם לפי עובי הדלת.

כמובן על מנת לזהות תקלות בדלתות פלדלת רב בריח או חוסם במהירות וביעילות. צריך להכיר את כל סוגי התקלות למיניהם. להבין אותן במהירות ולתקן אותן באופן ממוקד. כדי לחסוך מהלקוח הוצאות מיותרות. ברגע שהגיע מנעולן בעל חוסר ניסיון מקצועי.

איך לתקן דלת פנימית בבית?

כדי לתקן דלת פנימית בבית אנחנו קודם כל צריכים לזהות את הבעיה מה קרה? הלשון תקוע? המפתח נישבר? הצילינדר לא עובד? אלה הם רק חלק מהבעיות הנפוצות בפריצת דלת פנים בבית.

תיקון כל סוגי הדלתות לפעמים. זה לא דבר פשוט. אם לא תדעו לזהות את הבעיה. אתם עלולים לגרום נזק נוסף לדלת. מה שיגרום לכם להוצאה כספית נוספת מיותרת.

איך נבדוק? תנסו להציץ דרך המשקוף לראות מה הבעיה. והאם הלשון תקוע במידה. וכאן ניתן בעזרת מברג דק. להכניס את המברג לפנים הדלת. בצורה מקצועית כדי לא לפצוע את הדלת ולהזיז את הלשונית הפנימית.

במידה והדלת צמודה למשקוף רצוי שתעזרו בי מנעולן מיצאת צדיק מוטי והגיע במהרה ובמחיר סביר לפרוץ ולתקן את הדלת.

בעיות נפוצות בתיקון דלתות של רב בריח

מנגנון דלת פלדלת זקוק לשימון אחת לחודשיים בדלת מעל 10 שנים. בדלתות חדשות רצוי פעם בשישה חודשים, כמובן שהדבר יעשה אך ורק בשמן מיוחד לשימון דלתות צירים ומנגנונים. כמובן כדי להגיע לתוצאה מקסימלית השימון יעשה מבפנים ולא חיצוני, רוב בעלי דלתות פלדלת יעשו את הטעות הנפוצה ופשוט יתיזו את ספריי השמן על הבריחים כאשר פלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות ,דבר הלא מביא תועלת. רצוי להוציא את הצילינדר על מנת להגיע לבפנים של מנגנון הדלת להעביר שימון מסיבי ולהחזיר את הכל למקום.

שימו לב: לא תמיד מומלץ לתקן את הדלת בעצמך

פירטנו כאן בפניכם כמה בעיות פשוטות לטיפול תיקון דלתות שתוכלו לעשות בעצמכם. עם זאת, ישנן בעיות אחרות, כמו תיקון דלתות לאחר פריצה, ברוב המקרים בהם עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לנזק רב יותר שיעלה לכם הרבה יותר כסף כשתצטרכו מנעולן.

תיקון דלתות –

 

אנחנו משתמשים בדלתות כל הזמן ועל כך הבלאי שלהן עם הזמן מתגבר.לבעלי בתים רבים יש בתים ישנים יחסית עם דלתות ישנות אשר משבשות את סגנון הבית. לא תמיד הפתרון הוא להחליף לגמרי דלת שהתיישנה, לפעמים מספיק תיקון.

אז כשאנחנו מדברים על דלתות זה לא רק דלתות לבית אלא דלתות לחדרים.

דלתות לחדרים הן חלק בסיסי מכל בית, אז מה עושים לפני שבוחרים דלת לחדרים?

כשמדברים על טריקה שקטה, מתכוונים למעשה למנעול מגנטי שבשונה מהמנעול המכני המסורתי, אין בו לשונית קבועה שנטרקת. מנעול מגנטי הוא בעל מראה אסתטי ומינימלי. יתרונו מעבר לשקט שבטריקה הוא שלא חייבים להוריד את הידית עד הסוף בכדי לסגור את הדלת כפי שהיה במנעול המכני. המנעול המגנטי מגיע עם שלושה סוגי נעילה- תפוס/פנוי, מפתח אפס והכנה לצילינדר.

איך אדע איזה תיקון דלתות עלי לבצע?

יש כל מני בעיות בדלתות כמו למשל רטיבות, התרחבות של הדלת, בעיה במנעול הדלת או פגיעה בצבע של הדלת. על כן עולה השאלה איך נדע איזה תיקון דלתות עלי לבצע? אם כן יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות.
אך הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה להזמין מנעולן ולבקש ממנו חוות דעת על הדלת שלכם. המנעולן יבחן את הדלת מלפני ומלפנים ויראה האם יש בעיה בדלת עצמה, במנעול או במקום אחר ולאחר מכן אם תרצו יתקן לכם את הבעיה במהירות ועל הצד הטוב ביותר שיש.

מדוע עיצוב הדלת הוא קריטי בעת תיקון דלתות?

יש הרבה דברים לחשוב עליהם בעת תיקון דלתות אך יש דבר שרבים לא חושבים עליו וזה עיצוב הדלת. עליכם להבין כי לדלת שלכם יש השפעה עצומה מראה הבית שלכם בין אם זו דלת חיצונית ובין אם זו דלת פנימית.
לכן כאשר אתם רוצים לתקן דלת אתם צריכים לחשוב כל הזמן איך היא תיראה. עליכם להתאים את הדלת לסלון שלכם, לחדר השירותים, למטבח ולכל חדר אחר בבית כמו חדר הילדים או חדר ההורים שלכם.

אם יש לכם בעיה אתם מוזמנים לחייג 050-39-39-319 ואני כבר בדרך אליכם!

לקורס מנעולן מקוון ומעשי לחצו לדף בהצלחה!

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next