בס״ד

איך לשמור על אבטחת הבית?

מורשה רב-בריח ומולטילוק

יש הרבה דברים חשובים בחיים כמו זוגיות, עבודה או תחביבים, אך כל אלה בטלים בשישים אם אין לנו ביטחון אישי. אם הביטחון שלנו מופר הרי שאיכות החיים שלנו תדרדר ואנו ניקלע לקשיים אדירים שנתקשה להתגבר עליהם. אין ספק כי הביטחון האישי שלנו מורכב מהמון נושאים, אך אולי הדבר החשוב ביותר הוא מידת הביטחון שאנו מרגישים בבית הפרטי שלנו.

אז איך נשמור על ביטחון בבית שלנו? אם כן קודם כל נמנע כניסה של זרים אל הבית וזאת באמצעות התקנת אמצעי אבטחה כמו מנעולים, מצלמות או סורגים ועל כך נרחיב בהמשך. עוד דבר שכדאי לעשות הוא לשים כספת טובה בבית שלנו וכך גם אם יפרצו אל הבית שלנו החפצים היקרים והחשובים שלנו יהיו בטוחים וכך אנו גם נוכל לישון בשקט בלילה וגם לעזוב את הבית ללא חשש מתוך ידיעה כי הבית שלנו מאובטח.

טיפים כיצד לשפר את ביטחון הבית שלך

אם כן אילו טיפים אפשר לתת בכדי שנרגיש בטוחים בבית שלנו? קודם כל עלינו להתקין אזעקה איכותית. האזעקה תתריע על כל מי שרוצה להיכנס לבית שלנו וכך נדע האם גנבים או שודדים מנסים להיכנס אל הבית.

אזעקה עוזרת לנו גם כאשר אנו בבית (למשל כאשר אנו ישנים) וגם כאשר אנו יוצאים מן הבית. עוד טיפ שנרצה לתת לכם הוא להתקין אזעקה איכותית בכדי שלא תהיינה אזעקות שווא אשר יגרמו לנו לא להפעיל את האזעקה וכך היא לא תמלא את תפקידה כמו שצריך. אזעקה טובה ואיכותית פועלת רק אבטחת הבית שלנו מופרת ועל כך יש לתת את הדעת.

התקנת מנעולים בטיחותיים

כבודה של אזעקה במקומה מונח אך אי אפשר לדבר עם ביטחון אישי או ביטחון בבית שלנו ללא הנושא של התקנת מנעולים ולא סתם מנועלים אלא מנעולים בטיחותיים.

אתם צריכים להבין שכאשר פורץ מגיע אל בית עם מנעול איכותי הוא חושב עשר פעמים לפני שהוא יפרוץ אליו, מדוע? אם כן הפורץ תמיד מפחד שמישהו יראה ויזמין משטרה וככל שהמנעול יותר טוב כך הפורץ מבזבז יותר זמן וכך הסיכוי שיראו אותו גדל. אם אתם רוצים מנעולים איכותיים אנו מציעים לכם להזמין גם מנעולן איכותי מכיוון שיש לו השפעה אדירה על המנעולים שלכם וככל שההתקנה תהיה יותר טובה כך המנעול יהיה יותר איכותי.

התקנת מצלמות אבטחה

לצד אזעקות ומנעולים אנו ממליצים לכם גם לשים מצלמות אבטחה אשר יצלמו את הסביבה של הבית שלכם. המצלמות עוזרות פעמיים, קודם כל הן מרתיעות את הפורצים אשר מפחדים שיהיה צילום שלהם.

שנית כל, המצלמות עוזרות לכם לגלות את הפורצים כאשר אינכם בבית וכך אתם מוגנים יותר. המצלמות יכולות לעבוד עם חיישנים כמו גלאי נפח או חיישן אינפרה אדום ולהתריע על כל אדם אשר מתקרב אל הבית שלכם. כיום באופן יחסי מצלמות הן לא יקרות ולכן אין סיבה לא להתקינן ולאור העזרה העצומה שלהן כדאי מאוד להתקינן ולא לוותר עליהן וזאת בכדי להגן עלינו ועל הבית שלנו בצורה מושלמת.

איך ניתן לעצב את הבית בצורה שתרתיע מפני פריצות?

עליכם להבין כי עיצוב הבית נגד פריצות כולל את כל מה שאמרנו עד עתה. אך הדרך הטובה ביותר לעצב את הבית נגד פריצה היא לפנות אל מנעולן מקצועי אשר יסייע לכם להגן על הבית ולעצבו בצורה מקצועית ואיכותית. ככל שהמנעולן יהיה יותר טוב כך עיצוב הבית שלכם יהיה יותר מקצועי וכך תהיו יותר מוגנים ולכן יש משמעות אדירה לשאלה אל איזה מנעולן אתם פונים שיעזור לכם לעצב את הבית.

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next