בס״ד

מנעולן ברחובות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן ברחובות
מנעולן ברחובות

  מנעולן ברחובות יצאת צדיק 7\24

מנעולן ברחובות? כנראה שאתם תקועים עכשיו וקצת לחוצים. אל תלחצו! התקשרו אלי עכשיו ובתוך כ 20 דק אגיע לאזורכם על מנת להצילכם בעבודה יסודית ומקצועית.

מרדכי המנעולן מרחובות 24/7 זמין עכשיו: 050-9555768

  בתים * רכבים * כספות * שירותי פריצה ומנעולנות חכמים

פריצה ותיקון דלתות | 20 דקות אצלך | החלפת מנעולים ברישיון ותעודת יושר ממשטרת ישראל | חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות תושבי העיר | פורץ רכבים | מנעולן תושב רחובות | חשוב שהמפתחות שלך יהיה בידיים בטוחות – מורשה רב בריח ומולטילוק | התקנת מנעול עליון (כספת) למניעת פריצות | יש לנו ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות מאז שנת 1999 |

  מנעולן ברחובות
מנעולן ברחובות
המלצה מיצאת צדיק
מנעולן ברחובות 

זהו עוד בוקר שגרתי ורגיל בו אתם קמים מוקדם בבוקר. ומההרים לארגן את הילדים שלכם. וגם את עצמכם כדי להתחיל את היום שלכם.

את קמים מוקדם. מכנים סנדוויצ'ים לילדים. מלבישים ומארגנים אותם. וגם מכינים לכם קפה להתחלת היום. יש לכם נסיעה מרחובות הכוללת פיזור של כל הילדים למסגרות. ואז נסיעה לעבודה שלכם. אחרי שכולם מאורגנים ומתוקתקים עד כמה שאפשר, אתם יוקדים למטה לחניית הרכב שלכם, מנסים לפתוח אותו אך הוא לא נפתח. אתם חושבים שאולי בגלל הבוקר אתם לא מרוכזים ושאולי גם למנעול הרכב קצת קשה על הבוקר ומנסים שוב אך עדיין שום דבר לא קורה. אתם תקועים בבוקר, עם כל ילדיכם מחוץ לרכב, ממהרים למסגרות של הילדים ולעבודה שלכם ולא יכולים לעשות כלום.

מנעולן ברחובות יצאת צדיק

בכל תחום עיסוק יש אנשי מקצוע טובים יותר וטובים פחות. כאשר אנחנו צריכים לשכור את השירות של מנעולן ברחובות, חשוב לשכור אותו לפי אמות המידה המקצועיות שלו ולפי רמת האמינות והמקצועיות שלו. אנחנו חופשיים לבחור לעבוד עם כל בעל מקצוע – אבל אם אנחנו רוצים תוצאות איכותיות בשטח כדאי לנו לשכור מנעולן שהוא אמין ומוכשר בתחום העבודה שלו. חשוב לבחור לעבוד עם אנשי מקצוע אמינים כי הם תמיד יעשו עבודה איכותית ויעניקו  לנו שירות אדיב ואיכותי מאוד. לא כדאי לנו להתפשר על איכות אנשי המקצוע שאנחנו שוכרים.

כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו במצב מלחיץ בו הילד שלנו נעול במכונית ביחד עם המפתחות – אנחנו לא צריכים לחשוב פעמיים אלא ישר להזמין את השירות של מנעולן ברחובות. המנעולן יגיע אלינו מהר ככל הניתן ויפרוץ את הרכב שלנו, מבלי שיגרם נזק לילד שלנו או לרכב. כאשר אנחנו מזמינים מנעולן הוא יכול לספק לנו מגוון שירותים כולל שירות של שכפול מפתחות או פריצת כספות. הדבר הכי חכם שאנחנו יכולים לעשות זה להזמין את השירות של מנעולן אמין, שניתן לסמוך עליו ושקיבלנו עליו המלצות מלקוחות קודמים. חשוב תמיד לציין בשיחת טלפון מקדימה למנעולן שאנחנו שוכרים איזה שירות בדיוק אנחנו צריכים ממנו.

מה המחירים של מנעולן ברחובות ?

מחירים של מנעולן ברחובות נעים בין 99 ש"ח ל 450 ש"ח תלוי זמן עבודה וסוג עבודה.

ביקור של מנעולן ברחובות החל מ ₪99
התקנה של  מנעול פשוט ברחובות החל מ ₪149
התקנתה של מנעול פלדלת ברחובות החל מ ₪199
כונון של צירי דלת + שימון ברחובות החל מ ₪199
התקנה של מנעול עליון ברחובות החל מ ₪450
החלפה של מנגון רב-בריח ברחובות החל מ ₪450
התקנת סגר ביטחון לדלת ברחובות החל מ ₪199
פריצה של דלת פלדלת ברחובות החל מ ₪199
פריצה של צילינדר פשוט ברחובות החל מ ₪149
פריצת דלת עץ ברחובות החל מ ₪149
פריצת דלת טרוקה ברחובות החל מ ₪149
פריצת רכב ברחובות החל מ 199 ₪

למנעולנים ברחובות מתקשרים במקרה של:

 • פתיחת דלתות או שנטרקו או שננעלו בעזרת מפתח
 • פריצה של דלת חירום ממ"ד ללא נזק
 • פריצת רכב כולל נעילת וואקום ללא נזק ברחובות
 • פריצה מהירה של  כספות מכל גודל במינימום נזק ברחובות
 • הנו מתקינים בנוסף מנעול עליון (כספת) לכל סוגי הדלתות.
 • הנו מחליפים מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות
 • כיוון דלת פלדלת ברחובות
 • החלפת מחזיר שמן
 • שינוי מנעול תיבת דואר ברחובות
 • החלפת מנגנון חוסם
 • החלפה של צילינדר לפלדלת מוגן פריצה
 • החלפת צילינדר דלת פנים
 • תיקון מנגנון דלת זכוכית
 • שירותי מנעולנים ברחובות 24 שעות
 • מנעול ביומטרי ברחובות
 • 100% אחריות על כל עבודה
 • מנעולן | פורץ מנעולים |  מנעולנים | פורץ רכבים | פורץ דלתות | תיקון דלתות | מנעולים | החלפת מנעולים | תיקון דלתות 24 שעות | פורץ כספות | פתיחת דלתות | מנעולן מידרג | מנעולן המקצוענים | מנעולן זאפ | 

הקדמה על מרדכי המנעולן…

מנעולנים ברחובות "יצאת צדיק" תהיו בטוחים שבחרתם נכון…הערכים שלי להוביל בביטחון הבית במחיר סביר

עברתם לדירה חדשה ברחובות? שכרתם דירה גדולה? העסק הנבחר לשנת 2016 במיגון הבית תתחדשו …זה הזמן להזמין את מנעולן ברחובות שירותי מנעולן ברחובות 24 שעות, וכדאי לקבל ייעוץ לביטחון הבית החדש כדי להקדים תרופה למחלה כי מנסיון לא נעים לחזור הביתה ולגלות שמישהו ביקר אותכם ללא הודעה מוקדמת… עד 25 דקות הגעה….

מנעולן ברחובות – עזרה מהירה כאשר היא נדרשת

אין דבר מעצבן יותר מהתמודדות עם מנעול שהתקע או שכחתי מפתחות. למרבה המזל, אם אתה נמצא ברחובות, ישנם מנעולנים מקצועיים ואמינים שיכולים להגיע לעזרתך באופן מהיר ויעיל. בין אם מדובר במנעול בית, מנעול רכב או מנעול משרד, המנעולנים ברחובות מצוידים במכשירים המתקדמים ביותר ובידע הנדרש כדי לפתור את בעיות המנעולים שלך.

מנעולן ברחובות

כמעט אף פעם לא נדע מראש מתי אנחנו צריכים את השירות של מנעולן ברחובות. ברוב המקרים שנצטרך את השירות של בעל מקצוע זה יהיה בלתי צפוי וממש לא נוח. כך למשל יכול להיות שבדיוק מתי שנצטרך לאסוף את הילדים מהגן או מהמסגרות נגלה פתאום שמפתחות הרכב שלנו שבורים.
במקרה כזה מנעולן מקצועי יוכל לסייע לנו: לשכפל זוג מפתחות חדש לרכב – לשכפל קודן חדש לרכב כאשר אנחנו רוצים לשכור מנעולן שישכפל לנו זוג מפתחות חדשים לרכב אנחנו חייבים לבדוק מולו שהוא מבצע את השירות הספציפי הזה – כי לא כל בעלי המקצוע עושים זאת. בעת שכפול המפתחות כדאי לנו כבר לשכפל שתי זוגות מפתחות ולא רק זוג אחד.

מנעולן ברחובות
מנעולן ברחובות

למה דווקא מנעולן ברחובות 24 שעות?

מנעולן מומלץ ברחובות 24 שעות "יצאת צדיק", מאז שנת 2002  בענף המנעולים של המגזר העסקי והפרטי. וידוע כחברה המובילה בתחום בכל הקשור למכשור ובידע של בעלי המקצוע המנעולנים. מנעולן 24 שעות  כשמו כן הוא אל תהססו להתקשר בכל שעה   תמיד יש מי שיענה וידאג לכם למנעולן מסור .

שירות זה גורם לכם לא להסס להתקשר ולגרום לכם לרוגע נפשי וחוסר אי נעימות. בכל זמן שעה ובמצב נתון אנו צוות מנעולן "יצאת צדיק" נדאג לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב לבקש מהמנעולן שיזדהה כעובד החברה שהוזמנה ולבקש תעודת מנעולן עם אישור משטרת ישראל אנו כחברה שוותיקה בתחום המנעולים ומוכרת בכל העולם אין לנו מתחרים במחירים, ובטח שלא בשירות מנעולנים.

זקוקים לשירותי מנעולן ברחובות? התקשרו למנעולן יצאת צדיק ומנעולן מקצועי יסייע לכם

מנעולן ברחובות יצאת צדיק מספק את כל שירותי המנעולנות ברחובות והסביבה הקרובה.

אנו במנעולן יצאת צדיק נדאג לביטחון הבית שלכם במקצועיות מרבית ונדאג להגיע אליכם בכל זמן שיידרש בכל שעות היממה גם בשבת וחג, נגיע לכל מקום עד 20 דקות בתוך רחובות.

עברתם דירה ברחובות ואתם רוצים להחליף מנעול בדלת?

מנעולן ברחובות ידאג להגיע אליכם עד 25 דקות 24 שעות 7 ימים בשבוע ולהראות לכם מבחר רחב של מנעולים של מגוון חברות מהטובות כיום בשוק המנעולים הנמצאים ברשותו.

המגוון נועד כדי להציע ללקוחות סוגי מנעולים שונים בהתאם לתקציבו של הלקוח, לכל מנעול מחיר אחר ואיכות אחרת, כמובן שככל שהמחיר יקר יותר כך הבית שלכם יהיה מבוטח יותר מפריצה פריצת מנעולים ברחובות, כולל מנעול חכמים, מנעולים ממוגני קדיחה, יכולה להפתיע אותכם בזמן הכי לא צפוי כמובן, זמן התגובה הקצר שלי להגעה לבית הלקוח יעזור לכם להתמודד עם המצב הלא נעים.

מתי נזמין מנעולן ברחובות?

אבד לך המפתחות של הבית? חשוב לא להקל ראש, כדאי להתייחס לעניין ברצינות, אדם אשר שם ימצא את המפתח לצערי יוכל להשתמש בו לרעה, או אפילו להעביר אותו לגורם שלישי.
כפורץ רכבים  מרחובות ההמלצה האישית שלי, לא להסס ולהתקשר במיידית למנעולן ברחובות 24 שעות לביצוע החלפת מנעולים במיידית.
עוד סיבה מאוד נפוצה שאני ניתקל בה כפורץ ברחובות, שהמפתח בקושי מסתובב,

זאת אחת הסיבות שאם לא תטפל בבעיה במידית, אתם עלולים למצוא את עצמכם בעתיד, תקועים מחוץ לדלת הכניסה, ובתרחיש גרוע אף יותר ילדך יכולים להיות תקועים מהצד השני של הדלת הכניסה, לכן חשוב לא להיות שאננים, ולפנות במיידית למנעולן מיצאת צדיק בכל תקלה במנעול, פונים למנעולנים ברחובות 24 שעות. אלה הם רק 2 סיבות מבין עשרות סיבות שאתם, צריכים להשתמש בשירות מנעולן ברחובות,

אז לכן התקשרו עכשיו למוטי 050-3939319 ואני יגיע לייעץ, או לפתור לכם את הבעיה במיידית. באותו המחיר של מנעולן בראשון לציון.
אחד ההמלצות האישיות שלי כמנעולן ברחובות במידה והדלת תקועה, ואין אפשרות לפתוח אותה,

מתי מומלץ להזמין מנעולן?

מומלץ לא להפעיל לחץ על הדלת, או להשתמש בכוח מעל הסביר, על מנת לא להעצים את הנזק שכבר קיים, דבר כזה יכול לפגוע במנגנון הנעילה של הדלת וחבל. הפעלת כוח יכולה לגרום גם, לשבירת המפתח בתוך מנעול הדלת, דבר אשר יכול לגרור עלויות כספיות גבוהות לכן במקום להפעיל כוח ולגרום לנזק פשוט, קרה בעיה תיצרו קשר במיידית עם מוטי מנעולן ברחובות כי יש על מי לסמוך. נכון שלהיתקע מחוץ לדירה ברחובות זה דבר לא נעים, בייחוד שזה קורה בזמן, או שעות לא רצויות מבחינתנו, אבל מעשה פזיז וניסיון של תיקון הבעיה לבד יכול רק להחמיר את הבעיה, דבר שיכול לגרור עלות נוספת על תיקון הדלת.

תאמינו לי שאני מבין את הלחץ שלכם כפורץ מנעולים ברחובות, מה זה להיתקע מחוץ לבית ברחובות, או עם הרכב שלכם ננעל? לכן חשוב שתזמינו פורץ מנעולים שגר ברחובות מיצאת צדיק מנעולן דפי זהב ברחובות, דבר שיקל על ההגעה המיידית למקום האירוע, ובזכות המקצועיות שלי כמנעולן בכיר, מקצועי, ואמין, העבודה שלי מתבצעת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מעוניינים בהתקנה של נוסף מנעול עליון בדלת ברחובות?

כפורץ מנעולים בכיר של משטרת ישראל, מנעול נוסף משפר את ביטחון הבית. כמובן במובן  שקשה יותר לפרוץ את דלת הכניסה. מניסיון אישי פורץ שרואה מנעול נוסף בדלת הכניסה. נירתע ומעדיף לעבור לבית הבא. לכן אני ממליץ כפורץ מנעולים ברחובות. להוסיף מנעול נוסף לדלת הכניסה. זה לא סיפור יקר ונותנת הגנה מרבית. מומלץ להתקשר עוד היום. וקבלו הצעה להתקנת מנעול רב בריח עליון לדלת הכניסה

טיפ ממנעולן ברחובות איך נשמור על מנעול הדלת?

חלק זה הוא לדעתי החשוב ביותר שכדאי שנזכור. היות ודלת הכניסה שלכם היא הדבר הכי חשוב בבית. בעצם היא הביטחון שלכם ושל הרכוש שלכם בפרט. להלן מספר טיפים ועצות שימושיות בשמירה עליה: כדאי לבצע שימון קל מדי חצי שנה. השימון יתבצע בבריחי הדלת ובלשונית המנעול לא בתוך הצילינדר.

אסור לפרק לבד את מנעול הדלת. פירוק והרכבה מומלץ רק על ידי איש מקצוע וגם אסור לטרוק את הדלת בחוזקה. דבר שיוביל לתזוזה של הצירים כלפי מטה. דבר שיגרור את הדלת על הרצפה. לא לנסות לנעול את הדלת כשהיא פתוחה. דבר שיוביל להריסת מנגנון הנעילה. פעם בשנה לפחות. להזמין מנעולן מורשה לבדיקת תקינות הדלת אם היא ישרה. ועל מנת שיבצע שימון בפנים ומחוץ למנעול.

לא לנקות את הדלת עם הרבה מים ואקונומיקה. דבר שיוביל לחלוד ולנזק נעילת וסגירת הדלת.

איך תהיו בטוחים שהמנעולן שבחרתם הינו מקצועי?

אנא מכם, אל תתביישו ובקשו תעודת יושר ותעודת הסמכה מהמנעולן שבחרתם. מנעולן בעל הסמכה כזו, ישמח להראות לכן אותה ולא ימציא תירוצים, להפך.

כמה עולה מנעולן ברחובות?

מחירי מנעולן ברחובות נעים בין 99 ש"ח ל 550 ש"ח תלוי סוג עבודה וזמן עבודה

מדוע לבחור במוטי?

מוטי המנעולן יצא צדיק בתוכנית יצאת צדיק של חיים הכט

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים פורץ מנעולים ברחובות?

צריך לבדוק המלצות לגבי המנעולן ותעודת מנעולן מורשה

מתי ניתן להזמין את שירותיו של מוטי המנעולן ומה טווחי המחירים?

מוטי המנעולן עובד ברחובות 24/7 גם בחגים.

עד 25 דקות הגעה לכל אזור ברחובות 24 שעות 7 ימים בשבוע.

החלפת צילינדרים במחיר ללא תחרות!

 לפרטים: 050-3939319 

חשוב לבחור מנעולן ברחובות מורשה 24/7 הביטחון שלך בידיים שלנו…

מנעול כספת עליון רב בריח – אחריות על כל עבודה I מוטי פורץ דלתות ומנעולים מיצאת צדיק– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים | שירות לכל סוגי הדלתות I חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך| שירות במסגרת אחריות עד 24 שעות מחירים לפני מע"מ | השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי שכונות העיר ברחובות |

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next