בס״ד

מנעולן דלתות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

  מנעולן דלתות-תעודת יושר ממשטרת ישראל

  פורץ מתקין מחליף דלתות

מנעולן דלתות
שרות מנעולן לדלת

מנעולן דלתות

מהו בעצם מנעולן דלתות ?

איש מקצוע פורץ דלתות שאמור לספק שירות חירום ולכן במקרים רבים עובד 24/7. שבידו פתרונות מנעולנות ועבר הכשרה מקצועית מקיפה. בנושא בית רכב ועסקים.

מנעולן כל סוגי הדלתות רב בריח מקצועי אמור לזהות כל בעיה במהירות האפשרית .ומנעולן אמור להשתמש בכלים. המתאימים לאותה הבעיה.

מנעולן תימצאו בכל אזור ועיר. חשוב לקבל המלצות לפני תחילת העבודה.

חשוב לזכור שמתקן דלתות מקצועי. חייב לברר לפני תחילת העבודה עם אתם בעלי הדירה. כאשר אתם כלקוחות מחויבים להזדהות בתעודה מזהה.

בסוף כל עבודה תבקשו תעודת אחריות.

מנעולן דלתות מיצאת צדיק מוטי

פורץ דלתות מיצאת צדיק מוטי בעל ניסיון של המון שנים. באמינות ובעיקר ביושר מקצועי. הינו בעל מקצוע אשר סיים קורס מנעולנות בכיר. והכשרה בחו"ל (עבר הכשרה בכל תחום המנעולנות וקיבל תעודת מנעולן מקצועית עם סיומו), מחזיק ברישיון בתוקף מטעם משטרת ישראל.

מרדכי המנעולן מכיר את כל סוגי הדלתות הקיימות כיום בארץ בין אם מדובר להשכלה כללית על דלתות שנעשו או ניבנו במיוחד מחומרים שונים כמו למשל:

דלת פלדלת, דלת ברזל, דלת זכוכית או דלת מעץ, ובין אם מדובר על כל סוגי מנעולים השונים, מכל החברות המובילות כגון רב בריח ,מולטילוק ,אקסירה ,ייל ועוד.

פורץ דלתות מיצאת צדיק מוטי אמין ישר ואיכותי יספק שירותים נוספים של מנעולנות כמו למשל:

ציפוי דלתות, התקנת דלתות, כיוון דלתות, החלפת מנגנונים לדלתות פלדה ועץ,תיקון צירים לדלת  ועוד…

מנעולן מיצאת צדיק מוטי מנעולן בכיר בישראל יהיה זמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבת וחג

לא משנה אם תהיה השעה 5 בבוקר או 11בלילה, תוכלו להזמין את מרדכי המנעולן והוא יגיע אליכם במהירות בדרך כלל עד 20 דקות אלא עם נאמר אחרת ונבצע את השירות על הצד הטוב ביותר.

כל המחירים שלי הם בבקרת השירות של מדינת ישראל ולפי מחירון רב בריח.

ניתן להשיג אצלי את כל סוגי הדלתות מכל החברות בישראל.

להזמנת מנעולן 24/7 יצאתי צדיק – ושירות מיידי התקשרו עכשיו לטלפון:

050-3939-319

                                                             מדוע חובה להתקין דלתות עם מנעולן דלתות?

אין ספק כי המצאת הדלת זו אחת ההמצאות הגדולות ביותר שידעה האנושות. הדלת מאפשרת לנו להיכנס ולצאת ממקומות תוך שמירה על פרטיות. בין אם זו דלת פנימית או דלת חיצונית. היא מגנה עלינו ומאפשרת לנו ביטחון רב וזה יקר ערך. אך שימו לב בכדי שהדלת תבצע את תפקידה עלינו להבטיח כי היא תותקן כהלכה.
אם דלת לא מותקנת כמו שצריך אנו נהיה בבעיה קשה. והדבר יפגע באיכות החיים שלנו. אז איך אפשר להבטיח כי ההתקנה תהיה ברמה גבוהה? אם כן אנו מציעים לכם לפנות אל מנעולן דלתות. מנעולן הוא הסמכות הטובה ביותר להתקנת דלתות. וזאת מכיוון שיש לו את הניסיון והידע להתקין דלת. והוא יודע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שיש בשוק.

                                          מה כדאי לעשות כאשר אנו פונים על מנעולן דלתות?

כאשר אתם פונים אל מנעולן דלתות אתם צריכים לבחון מספר דברים. כמו מחיר או איכות הדלת. אך אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לבחון (ורבים כלל לא מודעים אליו) זה אחריות. האחריות צריכה להיות גם על הדלת. וגם על ההתקנה שלה. וכדאי להתעקש לקבל את שני הדברים הללו.
האחריות חשובה מכיוון שהיא מבטיחה. שבמקרה תקלה יהיה לכם מענה ללא תשלום נוסף. אך האחריות מעידה על כך כי הדלת איכותית. וכי המנעולן בוטח בעבודה שלו. לכן תמיד אבל תמיד בררו האם מגיעה לכם אחריות. וכך תהיו בטוחים כי אתם בוחרים את הדלת הטובה בשוק. ואת המנעולן הטוב בשוק.
פונים אל מנעולן דלתות? שימו לב לעיצוב הדלת
אז נכון אין ספק כי יש משמעות אדירה לשאלה אל איזה מנעולן דלתות אתם פונים, אך לא פחות חשוב מכך זה השאלה איך הדלת תיראה בין אם זו דלת פנימית ובין אם זו דלת חיצונית.

                                      האם בעת בחירת דלתות כדאי לנו להתייעץ עם מעצב פנים?

אין ספק כי דלת מתקינים רק עם מנעולן דלתות ואין ספק כי את עיצוב הבית עושים אך ורק עם מעצב פנים. שמעתם נכון, עיצוב הוא מקצוע לכל דבר ועניין שיש ללמוד אותו ולהתמחות בו. כפי שלא הייתם מתקינים חשמל בבית לבד כך לא כדאי לכם לעצב את הבית לבד.
יש תחרות ענפה בשוק מעצבי הפנים ולכן המחירים שלהם לא עולים הרבה כסף וזה יתרון עצום לכל מי שמשפץ או בונה בית ורוצה לפנות אל מעצב פנים.

                                                        כיצד אבחר את מעצב הפנים הטוב ביותר?

כאשר אנו פונים אל מנעולן דלתות אנו צריכים לקבל עליו המלצות בכדי להבטיח כי הוא ברמה גבוהה. אותו דבר לגבי מעצב פנים אנו צריכים לקבל המלצות עליו וכך להבטיח כי הוא יהיה ברמה גבוהה. לכן אנו ממליצים לכם ללכת ולראות בתים שהמעצב עיצב בעבר ואז להבין האם הוא מתאים לסגנון שלנו או לא.

 

בחזרה לעמוד הבית 

עמוד צור קשר

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next