בס״ד

פורץ דלתות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ דלתות

מרדכי המנעולן לשרותך 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

פורץ כל דלת ומנעול | פורץ כספות מכל סוג | פריצת דלת פנים | פורץ דלת תקועה | פורץ מנעולים24/7 | פורץ דלתות מורשה רב בריח | מנעולנים פורצים דלתות ללא נזק | באישור המשטרה וברישיון מנעולן

פורץ-דלתותפורץ דלתות מזמינים כשיש דלת טרוקה ואין את המפתח או כשמנגנון הנעילה תקוע.

לפעמים גם צריך לפרוץ דלת ישנה מאוד שלא פתחו אותה הרבה מאוד שנים.

כדאי תמיד להשתמש בשרותיו של פרוץ דלתות מקצועי. ולא לנסות לפרוץ לבד עם  ג'ק של רכב, מקדחות, פטישים .וכל מיני צורות פריצה אחרות לא מקצועיות.

אנשים שניסו לפרוץ לבד גרמו בדרך כלל לנזקים כבדים מאוד. שיכלו להימנע אם היו מזמינים פורץ דלתות מקצועי.

לפעמים יש מקרים שבהם אנשים מנסים להיכנס לבית דרך החלון בקומות גבוהות. ומסכנים את עצמם כשאין להם את המפתח. פורץ בדרך כלל יידע לפתוח להם את הדלת. בתוך כמה דקות ובעלות נמוכה.

מנעולן הוא איש מקצוע שמוסמך בפריצת דלתות. מנעולנים מכירים את כל אמצעי ומנגנוני הנעילה שיש בשוק. והם יודעים איך לפרוץ את הדלת. בצורה נקייה בלי לגרום לנזק נוסף.

פורץ

אם תקראו למנעולן מקצועי כדי לפרוץ דלת. רצוי שתבקשו תעודה של משטרת ישראל כדי לראות שהוא מוסמך. אם הוא לא מציג תעודה אל תשתמשו בשרותיו.

מנעולן גם ידע לבקש תעודת זהות כדי לוודא שאתם הבעלים של הדלת שברצונכם לפרוץ.

פורץ דלתות יצאת-צדיק

פורץ דלת מקצועי בעל ניסיון בתחום של שנים רבות. מה שמקנה לפרוץ מנעולים ודלתות. ללמוד בשטח את כל סוגי הדלתות. שכל דלת והשיטה של פריצת הדלת במינימום נזק

זמן ההגעה של מנעולן יצאת צדיק מוטי הוא עד 20 דקות אלא אם הובהר בזמן ההזמנה אחרת. ברשותי כלי פריצה מהמתקדמים בארץ ובעולם ועברתי הכשרה בחו"ל למספר רב של פריצת דלתות.

<yoastmark class=

פורץ דלתות מכל הסוגים

הגעתם הביתה והדלת לא נפתחת? זה הזמן להזמין פורץ דלתות מקצועי יצאת צדיק מוטי 0503939319 ואני יגיע לפרוץ לכם את הדלת בצורה מקצועית במינימום זמן ונזק לדלת.

בפריצת דלתות יש כמה שסוגים מה שמשפיע על המחיר כמובן.

פורץ דלתות יצאת-צדיק באישור משטרת ישראל

חשוב לא להאמין לכל הפרסומים במודעות של חיפוש במדיה התקשורתית. או במגנט שמודבק על דלת הבית שרשום באישור משטרת ישראל. חשוב בעת הזמנת של פורץ לבקש לראות את האישור. וכל תשובה אחרת של המנעולן. זכותכם לבטל את השירות ללא תשלום.

אני איס מרדכי הוכשרתי בצורה הכי מקצועית שיש לפרוץ דלתות ומנעולים. וברשותי תעודת מנעולן ותעודת יושר ממשטרת ישראל. שמאושר לי לעסוק במקצוע המנעולנות. מקצוע המנעולנות זה נושא מאוד רגיש. ולא הייתם רוצים שיגיע אליכם פורץ דלת בעל עבר פלילי. ויפרוץ את ביתכם וגם במקרים מסוימים להתקין מנעול חדש לדלת. יש לזכור מנעולן לא מורשה משטרת ישראל. לא יכול לעבוד במקצוע מנעולנות לבית ולרכב.

למה חשוב להזמין פורץ דלתות מקצועי?

בעת הזמנת מנעולן מקצועי חשיבות המקצועיות. שלו היא החשובה מכל. כי זה יכול לחסוך לנו כסף וזמן פריצה מיותר.

למה כסף? כי פריצה לא מקצועית תגרום נזק לדלת. שלא לצורך וזה יכול להגיע למאות של שקלים. ואפילו ליותר לתיקון הנזק.

פורץ מקצועי ידע גם להתאים לכם לדלת מנעול חדש לפי הצורך וסוג הדלת.

פורץ מוסמך ייתן לכם תעודת אחריות על החלקים שהוחלפו.

טכנאי שירות טוב של תחום המנעולנות ידע לטפל בבעיות של המנעולים בצורה המהירה ביותר ובמקצועיות.

האם פורץ דלתות צריך לפנות אל משרד פרסום?

החלק הכי קשה בעסק של עצמאי הוא להשיג לקוחות חדשים. אך החלק הכי חשוב בעסק של עצמאי הוא להשיג לקוחות חדשים. אז כיצד אנו משלבים בין שתי הדרישות הללו? אם כן הדרך הכי טובה לעצמאי היא לפרסם את עצמו. על רקע זה עולה השאלה כיצד פורץ דלתות יכול לפרסם את עצמו והאם כדאי לו לפנות אל משרד פרסום?
אם כן אם אתם פורצים בעלי עסק קטן אזי ספק אם כדאי לכם לפנות אל חברת פרסום. אך אם אתם מנהלים עסק גדול של מנעולנים פניה אל חברת פרסום היא בהחלט אופציה חכמה. שימו לב, היום אפשר לפרסם לבד דרך מגוון מדיות וכך להגיע אל הרבה מאוד לקוחות בהשקעה קטנה של זמן וכסף וזה דבר מעולה לכל מנעולן.

כיצד פורץ דלתות צריך לנהל את חשבון הבנק שלו?

עליכם להבין כי העניינים הכספיים של פורץ דלתות יכולים להכריע כיצד העסק יתנהל והאם הוא ישגשג או יקרוס. היה ואתם מנהלים עסק לבד ואין לכם מנהל חשבונות או שאתם עושים מיקור חוץ לניהול החשבונות שלכם עליכם לשים לב טוב טוב איך אתם מנהלים את חשבון הבנק שלכם.
ניהול חשבון בנק צריך לשים לב לעמלות של הבנק, לריבית על המינוס, להלוואות, לפקדונות, לעו"ש ולעוד שורה של נושאים. בכל הקשור אל ניהול חשבון הבנק עליכם להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולדעת בדיוק מה קורה בחשבון שלכם וזאת בכדי להבטיח כי לא תיקלעו לצרה עקב ניהול חשבון לקוי.

מה קורה אם פורץ דלתות נקלע לחוב?

בעולם העצמאיים כל אחד וגם פורץ דלתות יכולים להיקלע לחוב ואז עולה מה עלינו לעשות? אם כן יכול מאוד להיות שלא תהיה לכם ברירה אלא לקחת הלוואה בכדי לכסות על החוב. במקרה כזה אנו מציעים לכם לעשות בדק בית עמוק בכדי למצוא את ההלוואה הכי טובה שיש.
אל תבחרו את ההלוואה הראשונה שמציעים לכם אלא בחנו מספר רב של הלוואות.

מדוע מנעולן צריך כרטיס אשראי אחד?

התנהלות עסקית נבונה של פורץ דלתות היא קריטית ויש לה השפעה עצומה על העסק של הפורץ. כאן אנו צריכים לציין כי למנעולן כדאי שיהיה רק כרטיס אשראי אחד.
אך חשוב מכך, אתם צריכים להבין כי עם הרבה כרטיסי אשראי אתם לא יודעים ולא שולטים על ההוצאות שלכם. כך עקב העובדה שיש לכם הרבה כרטיסים אתם יכולים להוציא המון כסף מבלי לדעת זאת. לכן תמיד אבל תמיד החזיקו כרטיס אחד וכל כמה ימים ראו כמה הוצאתם בכרטיס זה ואז תדעו מה מצבכם הכספי והאם אתם בפלוס או במינוס.

האם פורץ צריך מזכירה?

עולה השאלה האם פורץ דלתות צריך מזכירה או לא? אם כן אנו חייבים לציין כי פעמים רבות יש עומס של שיחות למנעולן ואז הוא צריך עזרה בכדי לענות לכל השיחות הללו בטח שהוא גם עונה לקריאות ואז הוא לא זמין. אם אתם פותחים עסק של מנעולנים ראו בהתחלה איך אתם מתמודדים עם השיחות ואז לפי זאת החליטו האם אתם צריכים מזכירה או לא.

להזמנת פורץ דלתות 24 שעות ביממה התקשרו

050-3939319 מוטי

השרות בכל אזור בארץ!

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next