בס״ד

פורץ כספות

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ כספות מרדכי המנעולן פורץ כספות מקצוען 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

 תעודת יושר ממשטרת ישראל וברישיון איגוד המנעולן הישראלי |  100% אמינות לפני הכל | עד 20 דקות הגעה | פורץ כספות 20 שנות וותק | פורץ כספת אישית לנשק | פריצת כספות גדולות מומחה למילכודות

פורץ כספות

מנעולים

מנעול כספת

איך ניתן לפרוץ כספות במינימום נזק בעזרת פורץ כספות?

כספות גדולות הן בדרך כלל יקרות וקשות לפריצה. (גם בידי מנעולן כספות מומחה). כל המערכות שם לרוב יהיו יקרות. ולכן רצוי לפרוץ אותן ללא נזק. ע"י פגיעה במנעול הכספת. בתוך דלת הכספת יש צירים גדולים או קטנים המחוברים לבריחי הכספת המשוכללת. ונעצרים ע"י מנעולי כספת החבויים. בדלת הכספת האחורית ומוציאים מעין בריח קטן. מהצדדים בפנים הכספת אשר עוצר את הצירים הפנימיים. לכן רק פורץ מנעולים וכספות. מיצאת צדיק מוטי מומחה בעל ניסיון וידע של שנים רבות בפריצת כספות. יודע בדיוק היכן ממוקמים הבריחים הפנימיים הקטנים של מנעולי הכספת המשוכללים ובעזרת מקדח בוש 9 מ"מ יעשה חור בנקודה מסוימת בכספת רצוי בחלק האחורי שהכי קרוב לקיר עד שיגיע לבריח הקטן המסתתר בפנים.

טיפים לבחירת מנעולן

באמצעות מברג ופטיש דפיקה במידה 12 יוכל לשבור את הבריח הקטן של מנעול הכספת הפנימי ובכך יאפשר את תנועת הצירים האחוריים ואת פריצת הכספת ללא נזק מיותר. לאחר מכן כשהכספת פתוחה לרווחה המנעולן יפתח את הברגים מסביב לדלת הקדמית, יחליף מנעול הכספת ויאטום את החור בעזרת חומר אטימה כמו סיליקון מיוחד והכספת תהיה תקינה ובטיחותית לשימוש לעוד הרבה שנים.

פריצה לכספות – מתי יש צורך בכך?

במקרה בו איבדתם את המפתחות או הקוד לכספת שלכם עליכם לפנות לפורץ כספות מומחה. מנעולן מקצועי הוא אך ורק מי שיש לו תעודת יושר מהמשטרה ושהוא למד את המקצוע באופן מסודר. לפני שאתם שוכרים מנעולן, חשוב לשים לב שהוא אכן מקצועי ואמין. חשוב לא לשכור מנעולן שיש לו עבר או היסטוריה של עבירות פליליות. אם אנחנו רוצים שאיכות העבודה תהיה גבוה אנחנו חייבים לעמוד על היושר האישי והמקצועי של בעל המקצוע שאנחנו שוכרים.

זקוקים למנעולן אמין מקצועי ומהיר? חייגו עוד היום 050-39-39-319 ומוטי מיצאת צדיק בדרך אליכם

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next