בס״ד

פורץ מנעולים באלעד

מורשה רב-בריח ומולטילוק

פורץ מנעולים באלעד

ותק וניסיון רב. שירות 24 שעות כולל סופי שבוע. מרדכי הוא גם מומחה פריצת כספות ורכבים מכל הסוגים

פורץ מנעולים יצאת צדיק באלעד

האם המפתח נשבר במנעול דלת הרכב או הבית? האם ניסו לפרוץ את דלת הדירה. הרכב או מנעול הקטנוע שלכם? הכספת לא נפתחת? במקרים אלה עליכם להזמין פורץ מנעולים מקצועי ואמין. אם אתם מחפשים פורץ מנעולים באלעד. צרו קשר עכשיו עם מרדכי המנעולן. פורץ מנעולים מקצועי. בעל תעודת מנעולן מורשה ממשטרת ישראל.

פורץ מנעולים באלעד בעל תעודת יושר

הזמנת מנעולן דלתות. ובכל מקום אחר מלווה בחששות מוצדקים. מאחר והוא מקבל גישה חופשית לרכוש הנמצא בביתכם. בבית העסק שלכם או ברכבכם. לכן, יש להזמין רק פורץ מנעולים המציג בפניכם תעודת יושר ותעודת מנעולן מורשה, כך תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי, במחיר הוגן ומשתלם.

יש להזמין מנעולן באלעד במגוון מקרים ואירועים כמו לאחר ניסיון פריצה של דלת הבית, המחסן, המשרד, תיבת דואר או הרכב, או במקרים בהם הדלת נטרקת ונותרים ללא מפתח ביד כדי לפתוח את הדלת הנעולה. כמו כן, אין מנוס אלא להזמין פורץ מקצועי ומנוסה במקרים בהם מנעול הכספת ממאן להיפתח, כאשר המנעול חורק או המפתח נשבר בתוכו ובעוד מקרים.

פורץ מנעולים באלעד, שירות מסביב לשעון
פורץ מנעולים באלעד

כאמור, יש לבחור בקפידה את איש המקצוע לכן חשוב לבחור רק פורץ מנעולים בעל המלצות, ותק, ניסיון עשיר וידע רב. כמו כן, כדאי להשוות מחירים, וחשוב לבחור את הפורץ בהתאם למהירות הגעתו והאחריות שהוא מספק לעבדותו.

פורץ מנעולים שהוא גם מנעולן

קיים בלבול רב בין שני המקצועות הדומים, פורץ מנעולים ומנעולן. למעשה, בכל תקלה ובעיה המחייבת פריצת המנעול יש להזמין פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה, בעוד מנעולן מתמחה גם בהתאמת מפתח לסוויץ' הרכב, תיקון מנעולים וצילינדרים, שכפות מפתחות, תיקון דלתות קב בריח ומולטילוק, ועבודות נוספות.

פורץ מנעולים מתמחה בעיקר בעבודות הפריצה והוא רוכש השכלה רחבה בתחום מאחר ועליו להכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next