בס״ד

כמה עולה החלפת צילינדר?

מורשה רב-בריח ומולטילוק

כמה עולה החלפת צילינדר?

כאשר אנחנו רוצים להחליף את אחד הצילינדרים בדלתות הבית שלנו, לא כדאי לנו לעשות זאת לבד אלא להזמין מנעולן מקצועי שיעשה זאת. עלות הזמנת מנעולן להחלפה של צילינדר במנעולן יכולה לנוע בין טווח המחירים של 150 ₪ עד 250 ₪ לא בשישי שבת וחגים. לעלות העבודה של המנעולן יש להוסיף את העלות של הצילינדר שנקנה בשביל להתקין אותו בדלת.

חשוב לדעת שיש מגוון רחב מאוד של צילינדרים בשוק כאשר הפשוטים ביותר עולים כמה עשרות שקלים בודדים והמתוחכמים יותר יכולים לעלות גם 1000 ₪ יותר במידה ויש להם כרטיס חכם שמונע שכפול שלהם ועוד פיתוחים טכנולוגיים נוספים. באופן ממוצע החלפת הצילינדר תעלה לכם כ-250 ₪, כאשר במחיר זה כלול גם המחיר של הצילינדר עצמו וגם המחיר של עבודת המנעולן.

מהו צילינדר ומהו צילינדר רב בריח?

צילינדר נראה בצורה של גליל. גליל זה מורכב מקפיץ ופינים פנימיים. בעת הכנסת מפתח לחור המנעול הפינים של הקפיץ מתיישרים עם צורת הגליל ואז אפשר לפתוח ולסגור בקלות את המנעול. שיטת נעילה ייחודית זו נרשמה כפטנט לראשונה במאה ה-19 ומאז היא עברה פיתוחים רבים. בעולם קיימות חברות רבות שמייצרות צילינדרים. חברת רב בריח היא חברה ישראלית שמייצרת צילינדרים בפיתוח פרטי משלה תוצרת כחול לבן.

איך עובד הצילינדר?

צילינדר הוא סוג של מנעול. החלק הפנימי של מנעול זה נראה כמו הצורה הגיאומטרית של גליל. ניתן לפתוח ולסגור מנעול צילינדר על ידי מפתח שמסובב את הפינים שיש בתוך הגליל וגורם להם להתיישר בקו ישר אחד. יש סוגים רבים ושונים של צילינדרים, כאשר הם משתנים מבחינת איכות חומר הגלן ממנו הם בנויים וממידת התחכום שלהם. יש צילינדרים יקרים יותר שכוללים כרטיס חכם שמונע שכפול שלהם ללא שימוש בכרטיס זה הוא במפתח הראשי של המנעול. הצילינדר הוא למעש השם לסוג מסוים של מנגנון נעילה של מנעולים מסוג מסוים. סוג מנגנון זה הוא השכיח ביותר בעולם וגם בישראל במנעולים של בתים, עסקים וגם של כספות.

כמה עולה החלפת צילינדר רב בריח?

הצילינדרים של חברת רב בריח נחשבים ליוקרתיים מאוד. החלפה של צילינדר לצילינדר סטנדרטי של חברת רב בריח תעלה בין 300 ל-400 ₪. במחיר זה ניתן לכלול גם את עלות הצילינדר וגם את העלות של העבודה של המנעולן. החלפה של צילינדר רגיל לצילינדר מתחוכם יותר תוצרת חברת רב בריח כמו צילינדר רב בריח לוקסיס (צילנדר בעל כרטיס חכם שמונע שכפול ללא הרשאה) תעלה בין 400 ל-500 ₪, כולל עלות הצילינדר עצמו ועלות העבודה של המנעולן. עלות העבודה של המנעולן יכולה להיות בתעריף גבוה יותר אם אנחנו נזמין אותו במהלך של שבת, חג או אמצע הלילה.

מתי כדאי להחליף צילינדר?

כדאי ומומלץ להחליף צילינדר בכל אחד מהמקרים הבאים:

  • כאשר עוברים לדירה חדשה
  • לאחר שפרצו לנו לדירה
  • לאחר שיפוץ הדירה
  • כאשר אנחנו מחליפים את השוכרים בדירה שבבעלות שלנו
  • כאשר יש בעיות טכניות בצילינדרים הקיימים בדלתות הבית (כמו חלודה או שבר למשל במנגנון הקפיץ והפינים)
  • כאשר אנחנו מאבדים את המפתחות לדלת ורוצים להתקין מנעול חדש

בכל אחד ממקרים אלו אם נחליף את הצילינדר בדלת שלנו איכות החיים שלנו תשתפר וגם נוכל להרגיש בטוחים יותר. חשוב לשים לב שאנחנו שוכרים אך ורק מנעולן אמין ומקצועי שיבצע את החלפת הצילינדר בשבילנו. מנעולן אמין הוא כזה שיש לו תעודת יושר מהמשטרה המעידה על כך שאין לו עבר פלילי.

 

 

למה לבחור בנו ?

מקצועיות

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללקוחות שלנו 24/7

אמינות

אצלנו תקבלו שקיפות מלאה לפני תחילת העבודה ועד סיומה - ללא עיגול פינות

מחיר

אנו מספקים ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר נוח לכל כיס

לקוחות ממליצים

צחי
צחי
Read More
מוטי הוא מקצוען, נתקעתי מחוץ לרכב ב 3 בלילה בתל אביב, כאשר עמה מנעולנים לא ענו לי ולא רצו להגיע לאיזור. בשיחה מוטי היה נעים ושירותי וגם הרגיע אותי ובאמת הגיע תוך 19 דק׳ שלא נדבר על המחיר המעולה, תודה רבה מוטי היקר!
גילי
גילי
Read More
אני יכול לספר שמהרגע שהתקשרתי ועד להחלפת הצילינדר התזמון היה מהיר מאוד ומקצועי מאוד. מוטי הגיע בזמן והסביר לי שחייב להחליף את הצילינדר ובסוף העבודה לקח מחיר הוגן מאוד.
עדי
עדי
Read More
אני מרוצה מאוד מהבחירה במוטי. אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לפגוש לאחרונה. הוא המנעולן של המשפחה שלנו ובאמת אחד הטובים שיצא לי לפגוש
Previous
Next